آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب stuart1 اصلاح شده با فایلهای تکمیلی

vorojak07

کاربر
2011-12-18
2
3
اگه امکان داره فایل اصلی طرف مسی را با فرمت برنامه پروتل بزارید تا با دستگاه و بوسیله CNC برد رو بشه زد. با تشکر از آقای داوود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

taghy

کاربر
2010-07-26
4
8
اخه من تعجب میکنم. مداربااین همه ای سی وترانزیستور باید اقلا هیچی هیچی نزنه 2متر بزنه،به احتمال زیاد طراح این مدار قسط داشته من وشما روسر کار بزاره.

• Like
دوستان من با توجه به اطلاعات خودم و با توجه به این مداری که مشاهده می کنید و همین طور مکاتبه ای که خود من با جناب بخت آور در این زمینه داشتم می تونم بگم که این مدار اصلا الکی و بی خود نیست و کارایی داره اما در سطح پایین تر و برای مسابقات و پروژه های دانشجویی و ... و ماکزیمم قدرت آن با بزرگترین کویل برای بزرگترین فلز فکر نکنم بیشتر از 2 متر باشد تازه اگه روی آن کار کنی و تقویتش کنی و خروجی اش را دیجیتال کنی و گرنه اگر به همین صورت ساده ای که هست درست کنی برای 30 سانت هم جواب نمیده. به نظرم اگه شما دوستان هدفتان پیدا کردن زیر خاکی و کار با دستگاه در بیابان و پیدا کردن طلا است بهتره که 1 درصد هم به این فکر نیفتید که به دنبال ساخت این مدار باشید. حالا تصمیم نهایی با خودتون این راه و اینم چاه ؟؟؟!!!..........
یا حق. :distrust:

atabarok

کاربر
2013-06-30
2
2
آق داود با عرض سلام و خسته نباشید من این مدارو ساختم ولی کار نمیکنه اصلا صدا ازش در نمیاد اول که راه انداختمش دیدم بو میده دیدم مافست داغ کرده بعد خاموش کردم دیدم خازن C8 , C13 پایه اشان از مدار جدا شده دوباره لحیم کردم و دستگاه رو روشن کردم مافست دیگه داغ نکرد وای بازم صداش در نمی اومد دوباره دقیق نگاه کردم دیدم یکی از پایه های کریستال هم کنده شده اونو جدا کردم و یک کریستاله 40 دیگه لحیم کردم باز کار نمیکنه میگم امکان داره مافست و 4011 سوخته باشه یک نکته دیکه وقتی انگشتم را طرف قسمت مسی روی پایه های ترانطیستور 214 فشار میده صدای خفیفی از بازر در میاد لطفا" جهت تست و راه اندازی این مدار کمکم کنید خیلی براش وقت گذاشتم ممنون میشم با تشکر تبرکی

reza2490

کاربر
2014-01-06
7
7
سلاام اقا داود میشه اخرین تعغیراتی که روی برد انجام دادی را درحجم کم{بدون فیلم} بزاری ممنون میشم

دوستان چرا بجای این بحث های الکی نمی یایید واقعا خودمان رو ساخت یک فلزیاب کار کنیم ؟ من این مسئله را چند بار مطرح کردم اما بجای استقبال همه آیه ی نحس خوندن و بهانه آوردن که نمی شه ، برای چی مگه عقل و هوش ایرانی چی از کشور های دیگه کم داره ؟؟ حداقل اگه فکر می کنید نمی شه بیایید روی افزایش برد همین مدارهایی که در انجمن هست و دارن خاک می خورن کار کنیم ، همین طور روی قدرت تفکیکشون و نوشتن برنامه براشون و افزایش کارایی آنها و حتی می توانیم با ترکیب کردن و تلفیق دو یا چند تا از این مدار ها مداری بسازیم که دهن طراحها و پروفسور ها و مهندسین لورنز و او کی ام و... از تحیر باز بمونه به خدا اگه کسی از شما هست که تجربشو داره و پایه است بهم پیام بده و یا در یک تاپیک جدا این را مطرح کنیم و شروع به ساختش کنیم ، تو رو خدا کمی خودتون رو باور کنید و بجای بحث در مورد عمق و تفکیک و پایداری دلتا پالس و ماینر و گلداسکن و... بیایید خودمان دست به کار شویم و یک مدار جدید بسازیم و به جای اینکه علم خود را مخفی و با خودمان به گور ببریم جهت پیشرفت و آبادانی کشور و این انجمن صرف کنید همین طور از دوستان با سوادم به خصوص جناب mr metal , parse gade , IIII , .... بطور ویژه دعوت به همکاری دارم.:couple_inlove:

taghy

کاربر
2010-07-26
4
8
اقای a.t.r.z لطفا اگر مدار تقویت دیجیتالش روداری برای ما بزار.

• Like

reza2490

کاربر
2014-01-06
7
7
سلام.من شهرستانم ودسترسی به قتعات برای ساخت برد را ندارم اگر کسی از دوستان بردی را ساخته که حداقل2متررامیزنه اگر امکانش هست برای من درست کنه وارسال کنه تمام هزینه ودست مزدشو بگیره ممنون دوستان

• Like

reza2490

کاربر
2014-01-06
7
7
سلام.من شهرستانم ودسترسی به قتعات برای ساخت برد را ندارم اگر کسی از دوستان بردی را ساخته که حداقل2متررامیزنه اگر امکانش هست برای من درست کنه وارسال کنه تمام هزینه ودست مزدشو بگیره ممنون دوستان reza2490 gmail.com

• Like
بالا