آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعویض ای سی بایوس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ww9

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-17
49
159
سلام اساتید .
برای تعویض ای سی بایوس حتما از همون شماه باید استفاده کرد یا فقظ ظرفیت ای سی مهم هست ؟ کلا ملاک برای جایگزینی چیست؟

باسلام
شماره مشابه خودش باشه میخوره

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
با سلام
ایا برای تعویض ای سی بایوس باید الگوریتم و حجمی که تو پروگرامر نشون میده یکی باشه؟
الان من ای سی بایوس winbond به شمارهW39V080AP که از سرس ای سی های PLCC32 می باشد.باید حجم ای سی که میخام جایگزین کنم مثل همین ای سی یه مگ باشه؟یا نیاز هست الگوریتمشون هم یکی باشه؟
لطفا راهنمایی نمایید.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
با سلام
ایا برای تعویض ای سی بایوس باید الگوریتم و حجمی که تو پروگرامر نشون میده یکی باشه؟
الان من ای سی بایوس winbond به شمارهW39V080AP که از سرس ای سی های PLCC32 می باشد.باید حجم ای سی که میخام جایگزین کنم مثل همین ای سی یه مگ باشه؟یا نیاز هست الگوریتمشون هم یکی باشه؟
لطفا راهنمایی نمایید.
با تشکر
درود
معمولا آیسی های بایوس دیتاشیتشون یکیه (البته در کامپیوتر تقریبا همگی دارای یک دیتاشیت هستند) و فقط ظرفیتشان متفاوت است که معمولا از 512 کیلو بایت شروع میشود و تا 64 مگابایت و یا بیشتر نیز وجود دارد
با این وصف چندین بار برای من جواب داده که به جای 8 مگ از 4 مگ استفاده کرده ام امتحانش باعث بروز خسارت نمیشه
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ITE-1983

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
با سلام
لطفا راهنمایی نمایید.
با تشکر

درود
همکار بزرگوار لطفا برای سوال خودتون یه تاپیک جدید باز کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا