آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فراموش کردن رمز دستگاه dvr مدل H.264

lovebi

کاربر
2008-12-16
25
40
دوست گرامی رمز فابریک 88888888 میباشد
اینو میدونم اما متاسفانه کاربر رمز اونو عوض کرده بود وبیاد نمیورد که رمزی که تغییر داده چی بوده که با ارسال ایمل به شرکت آموزش فرمت کردن رمز روپاسخ دادن وبه حالت رمز کارخونه ای برگشت

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
دوست عزیز اگه ممکنه روش ریست را اعلام کنید تا مورد استفاده سایر دوستان قرار بگیرد
موفق باشید

mahham

کاربر
2015-03-22
1
2
با سلام و خسته نباشید.
من رمز دی وی آرم رو فراموش کردم
میشه لطفا کمکم کنید.
تمامی پستاتون رو هم خوندم و عمل کردم اما هیچ کدوم جواب نداده

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
377
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
با سلام و خسته نباشید.
من رمز دی وی آرم رو فراموش کردم
میشه لطفا کمکم کنید.
تمامی پستاتون رو هم خوندم و عمل کردم اما هیچ کدوم جواب نداده

سلام. شما باید از بردتون یه عکس بگیرین اینجا بذارین که ببینیم نیاز به فلش کردن دستگاهتون هست یا با روش های دیگه هم حل میشه

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,517
شوش شهر دانیال نبی (ع)
اینو میدونم اما متاسفانه کاربر رمز اونو عوض کرده بود وبیاد نمیورد که رمزی که تغییر داده چی بوده که با ارسال ایمل به شرکت آموزش فرمت کردن رمز روپاسخ دادن وبه حالت رمز کارخونه ای برگشت
کاربران دیگر هر آنچه را که بدانند برای حل مشکل شما گفتند شما هم اگر شرکت روشی به شما گفته است اعلام کنید بد نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

lovebi

کاربر
2008-12-16
25
40
کاربران دیگر هر آنچه را که بدانند برای حل مشکل شما گفتند شما هم اگر شرکت روشی به شما گفته است اعلام کنید بد نیست
با درود
زمانی که نیاز به آون داشتم در پیام خصوصی در این سایت به بنده شماره تماس داده وبا تماس درخواست مبلق درخواست کرده تا مشگل بنده را حل کنن وبنده هم از طریق خود شرکت تولید اقدام به درخواست کردم که بدون هیچ هزینه ای مشگلم رو حل کردن

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
دوست عزیز نمایندگی ها موظف هستند که بدون هزینه این کارراانجام دهند .ولی درصورتی که لوازم ودانش کافی را برای فلش کردن دستگاه نداشته باشید درصورت مراجعه به هرمرکز خدماتی باید هزینه پرداخت کنید برای رفع ایراد.

yaghoob62

کاربر
2015-04-10
1
1
سلام بچه ها من یه DVR H.264 با مارک ACM دارم رمز عبورشو فراموش کردم کسی می دونه باید چیکارش کنم یعنی چه طوری رمزشو به حالت کارخانه برگردونم و در ضمن رمز کارخانه اش چی هست لطفا کمک کنین ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady
بالا