آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل نداشتن تصویر در مادربورد A740GM-M REV V7.0

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
مشکل نداشتن تصویر در مادربورد A740GM-M REV V7.0 در این مادربورد روی دیباگر کد ff میباشد cpu گرم میشود به ارامی led های clk , irdy bios روشن میمانند وتصویر نیست ولی بعد از چند بار خاموش روشن کردن کلیر جدا کردن پاور از این قبیل کارها led frame osc روی دیباگر چند بار چشمک زده وتصویر میدهد وهر بار که این led چشمک میزند led مریوط به clk خاموش میشود وتصویر میدهد کارهای انجام شده پرگرام بایوس تعویض کریستال ic clok هیت کشی خود ic clok و در ضمن بعضی اوقات هم اصلآ استارت نمیخورد که با چند بار تلاش جدا کردن پاور استارت میشود درخواست کمک فوری

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
با سلام اینم عکس این مادربورد 0.jpg

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
دوستان در حال حاضر چیپ جنوبی هیت کشی شده است ولی مشکل پا برجاست در ضمن یه نکته که الان پی بردم این بود که موقعی که تصویر نمیدهد چند بار که ریست میکنم تصویر میدهد و led clk روی دیباگر خاموش میشود وبعد تصویر میدهد

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
دوست گرامی io هیت کشی شد کریستال لوله ای نزدیک پل جنوبی تعویض شد ولی هنوز مشکل پابرجاست ولی موقعی که تصویر میدهد اگه چند بار پشت سر هم خاموش روشن ویا ریست کنیم تصویر میدهد ولی اگر 10 دقیقه خاموش بماند سری اول تصویر نمیدهد تا یکبار یا چندبار ریست شود وبعد تصویر میدهد

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
باسلام.
البته من صددر صد نمیگم از این هست ولی من یکبار به چنین مشکلی بر خورد کردم یکی دوتا خازن smd از برد کنده شده بود با جایگزین کردن مشکل حل شد.با ذره بین کامل برد رو نگاه کنید.
البته من هم احتمال IOرو میدم.
شاد باشید.

بالا