آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست فوری یه نرم افزار ریکاوری قوی

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
بدلیل تعویض ویندوز و اشتباهی فرمت کردن درایو ها تمام اطلاعات کامپیوترم پاک شده و نیاز شدید به یک نرم افزار قوی RECAVERY نیازم دارم که تمام اطلاعاتم رو برگردونه .از تمامی دوستان که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم یه نرم افزار قوی در این زمینه معرفی کنند .برنامه ریکاوری تو اینترنت زیاد هست فقط اونی رو معرفی کنید که خودتون باهاش کار کردید و جواب گرفتید .ممنونم

Vahid.f312

کاربر
2013-03-14
212
638
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mj_blue

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
یه دوست عزیز یا کسی از اساتید محترم لطفا لینک را رسیدگی کنید:smilie_help:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام
easy-drive-data-recovery
بهترین نرم نرم افزار برای برگرداندن اطلاعات پاک شده درایورهاست

روشکار - نرم افزار را از زیپ خارج نموده و نصب میکنی بشرح محیط نرم افزار زیر و سپس پس از اجرا کلیه درایور های هارد را جستجو کرده و در داخل یک پنجره نمایش میدهد درایو مورد نظر را انتخاب کرده و کلیک میکنیم بعد جستجو کرده بصورت طبقه بندی فایلهای مختلف فهرست کرده فایل مورد نظر را چک مارک زده و گزینه زیر options شکل درایو با علامت قرمز را کلیک میکنیم آدرسی هم میخواهد که فایل را به آنجا برگرداند شما یک آدرس غیر درایو از دست رفته میدهی و به انجا ارسال میکند بهتر است تک تک برگردانید و دوباره تکرار کنید
easy.jpg

شرطش اینکه تا بازیابی کامل مجاز به کپی یا نصب اطلاعات جدید توی آن درایو نیستی

[hide]
رمز www.irantk.ir
[/hide]

پیوست‌ها

hamed_h2o

کاربر
2014-01-25
9
10
پیشنهاد من Recover My Files v5 خیلی عالیه مخصوصا در بازیابی فیلم و عکس و متن

خجسته مهدی

کاربر vip
vip
کاربر
2014-01-12
4
2
تلویزیون lcd سامسونگ با تغذیه سالم مدل LA32C450E
سوکت مین را از تغذیه جدا می کنم صفحه راستر دارد ولی وقتی سوکت تغذیه وصل میکنم ولتاژها می خوابد و خاموش میشود

خجسته مهدی

کاربر vip
vip
کاربر
2014-01-12
4
2
سوکت مین را از تغذیه جدا می کنم صفحه راستر دارد ولی وقتی سوکت تغذیه وصل میکنم ولتاژها می خوابد و خاموش میشود

ali pashaei

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-24
160
1,408
ایران

سلام.

آقا مهدی شما سوالتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید(تاپیک جدید )ایجاد کنید تا اساتید بتونن کمکتون کنند!
بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
لطفاً قوانین سایت رو رعایت کنید! با تشکر!

بالا