آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم نمايش ارقام و اعداد در ال سي دي تلفن بي سيم پاناسونيك مدل : KXTG2620BX

masoodyaghi

کاربر
2013-11-30
24
44
دوستان عزیز مشکل از خازنی است که مشخص کرده ام اگر سالم این خازن را پیدا کردید عوض کنید و اگر پیدا نکردید ببینید کدام یک از چهار قسمتش خراب است اتصال آن قسمت را قطع کنید.
IMG_20151219_174404.jpg

mt53

کاربر
2009-02-08
4
22
سلام دوستان منهم با یک مدل دیگری از تلفن رومیزی پاناسونیک همین مشکل را دارم صفحه نمایش اول نیمه نمایش میداد حالا هم کاملا از کار افتاده فرمانها همه دقیقه انجام میدهد فقط نمایشگر خاموش شده دوستان اگر راه حلی دارند معرفی کنند

hadi6610

کاربر
2013-12-07
4
4
منم به همین مشکل برخورد و گوشیرو باز کردم فلتش خشک شده بود. یسری ارتباطاتتش قطع شده بود و حالادنبالفلت میگردم واسش.مدل تلفن من
Tg5100m پاناسونیکه
کسی میدونه این فلتارو از کجا میشه خرید یا سفارش داد.تشکر

آخرین ویرایش:

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
لاله زار جنوبی. پاساژ ابوالفظل طبقه بالا،
خیابان جمهوری پایینتر از امجد، پاساژ عباسی اگ اشتباه نکنم. طبقه بالا، فروشگاه الکام
باید با خودتون تیکشو ببرید، خییییلی تنوع داره.

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
پاسخ : رد: عدم نمايش ارقام و اعداد در ال سي دي تلفن بي سيم پاناسونيك مدل : KXTG2620BX

دوستان عزیز مشکل از خازنی است که مشخص کرده ام اگر سالم این خازن را پیدا کردید عوض کنید و اگر پیدا نکردید ببینید کدام یک از چهار قسمتش خراب است اتصال آن قسمت را قطع کنید.
مشاهده فایل‌پیوست 138086

خیلی جالبه.!!!!!!!!!!!!
بهتر بود منبع رو اعلام کنید.

کد:
http://www.irantk.ir/irantk77924/

aualie

کاربر
2015-10-28
2
0
سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم به خ لاله زار پاساژ حضرت ابوالفضل (ع) رفتم طبقه بالا پ 77 فرشگاه علی انواع فلت های ال سی دی رو داره با تعویض اون درست میشه با 5 تومن مشکل حله حتی به مغازه سید احمدی هم میتونی بری

majid266

کاربر vip
کاربر
سلام دوست عزیز.میتونید در مورد پروگرامری که استفاده میکنید،توضیحاتی بدید.اسم پروگرام و نرم افزارش.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
120
کرمان
سلام.گوشی من kxtg2433bxb هستش که بعد از دو سه سال صفحه رفته فقط بکلایت روشنه. اون اوایل بعضی مواقع میومد ولی الان خیلی وقته که کلا رفته. اگه واسه این مدل دوستان راهنمایی دارن ممنون میشم . بتونم تعمیرش کنم.

بالا