آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل گذاشتن سی دی دی وی رام رایتر خاموش شدن سیستم

sajadabazeri

کاربر
2011-09-30
46
128
کرمان
با سلام مشکل از زمانی پیش امد که سی دی در سی دی رام شکست وباز کردم وتمیز کردم بعد از ان سی دیدر سیدیرام می گذارم یک دور می زند و سیستم خاموش می شود فلت چشمی سی دی رام راجدا کردم و عیب هنوز باقی هیچ گونه قطعه هم داغ نمی کند فقط زمانی خاموش می شود که سی دی داخل سیدی رایتر می گذارم کسی میتواند کمکم کند با تشکر از دوستان

COSAR

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-10-10
198
1,858
زاهدان
با سلام :دوست گرامی اگرچشم سی دی رایتر شمابه هر عنوان زمانیکه اطلاعات سی دی بار گزاری میشودنتواند روی ریل خودش حرکت نمایدچنین مشکلی پیش میاید شما خود ریل وچرخ دنده چشم ومیله شیاردار راازلحاظ تمیز بودن ویا اینکه تکه ریزی از سی دی داخل هر کدام از شیارها گیر کرده باشد با یک برس تمیزنمایید البته با احتیاط که چشم اسیب نبیندو یک یا دو قطر ه روغن بر روی میله شیاردار بریزیدودو یا سه بارچشم راتا انتها عقب وسپس جلو ببرید.نتیجه را اعلام نمایید: |با تشکر

sajadabazeri

کاربر
2011-09-30
46
128
کرمان
با سلام دوست عزیز چشمی جلو عقب می شود وسالم است موتور یک دور میزند پاور را خاموش میکن موتور را عوض باز هم عیب با قی است با تشکر از دوستان گرامی

COSAR

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-10-10
198
1,858
زاهدان
با سلام:شما رایتر را با سیستم دیگری امتحان نمایید ویا بلعکس : باتشکر

sajadabazeri

کاربر
2011-09-30
46
128
کرمان
با سلام من رایتر را با پاور چک می کنم با اتصال سیم سبز و مشکی بعد سی دی رایتر کار می کندتا سی دی داخل می گذارم خاموش می کنه پاور را

بالا