آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل:پاک کردن فابل از تویprogram Files

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام خدمت دوستان
یه آنتی ویروس nod32نصب کردم روی لپ تاپ حالا اومدم پاکش کنم دوباره نصبش کنم........میبینیم توی program filesخود ویندوز توی درایو c پاک نشده باید چطور پاکش کنم کلا.........ممنون از همکاریتون اگه یه لطفی کنن دوستان گل

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوست عزیز

شما باید روی ویندوزتون برنامه های حرفه ای آنیستال نصب کنید
خیلی به کارتون میاد
با این برنامه ، هر برنامه ای رو که پاک کنید به طور حرفه ای از سیستم و ریجستری پاک میشه
این برنامه دوست چندین ساله منه
Advanced Uninstaller PRO 11.14 + Portable - حذف برنامه نصب شده | دانلود رایگان نرم افزار
شما ابتدا نود رو مجددا نصب کنید و از دوباره با این برنامه پاک کنید
فقط یادتون باشه که هر برنامه ای رو که پاک میکنید خوده برنامه از شما درخواست ریست کردن ویندوز رو میخواد که شما باید این رو کار رو نکید و گرنه برنامه ناقص پاک میشه
خارج از بحث : نورتون سکوریتی به صورت 60 روزه نصب میشه و اگر قبل از اتمام 60 روز اگه اون رو تمدید نکید آنتی ویروس از کار می افته و با نصب مجدد هیچ تغییری هم نمی کنه و خاموش میمونه و فقط با تعویض ویندوز مشکل حل میشه - ولی با این برنامه آنتی ویروس رو از ریشه و ریجستری ویندوز پاک میکنه و هیچ ردپایی ازش نمیذاره

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
پست 3 اصلاح شد

و این هم در ادامه

باز هم برنامه ای موجود است با نام Unlocker 1.9.1
این برنامه وقتی نصب میشه- میتونید به سراغ پوشه هایی که حذف نشدند برید و فقط کافیه روشون راست کلید بزنید و Unlocker رو بزنید تا اون ها رو از حالت اجرا دربیاره و پاک بکنه

بالا