آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ساخت مدار ساعت حضور و غیاب

amitrota

کاربر
2009-02-16
4
1
با سلام به همه دوستان خوب و با استعداد-

من یه مدار میخوام که بشه باهاش حضور غیاب کرد- البته نه حضور غیاب پیشرفته بلکه خیلی ساده-

طرز کار:
روی صفحه نمایش دیده بشه که نوشته "لطفا نام خود را وارد کنید" بعد که نامشو وارد کرد بوسیله ارتباطی که بین کامپیوتر و دار هست اسمش تو کامپیوتر تو یه صفحه ورد word نوشته بشه که اخر کار بشه پرینت گرفت از اسم ها--

اگه کسی برنامه شو تو بسکام میتونه بنویسه برام خیل لازمه--
برنامه کامل را لطفا بنویسید-
طو میشه بین کاپیور و مدار ارتباط برقرار کرد-چطو میشه اطلاعات و اسامی وارد شده در برناه word نوشته بشه یا جایی لاقل save بشه-

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kidamen

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,197
38
کرمان
atmega8.blogfa.com

من یه مدار میخوام که بشه باهاش حضور غیاب کرد- البته نه حضور غیاب پیشرفته بلکه خیلی ساده-

طرز کار:
روی صفحه نمایش دیده بشه که نوشته "لطفا نام خود را وارد کنید" بعد که نامشو وارد کرد بوسیله ارتباطی که بین کامپیوتر و دار هست اسمش تو کامپیوتر تو یه صفحه ورد word نوشته بشه که اخر کار بشه پرینت گرفت از اسم ها--

طو میشه بین کاپیور و مدار ارتباط برقرار کرد-چطو میشه اطلاعات و اسامی وارد شده در برناه word نوشته بشه یا جایی لاقل save بشه-

با سلام خدمت دوست عزیز

اول اینکه این مدار که می گوید به همین سادگی نیست شما باید برای این مدار دو برنامه بنویسید یکی برای میکرو و دیگری برای کامپیوتر که هر دو با زبان بیسیک می توان نوشت ساخت این مدار کمی کار دارد ولی در اسرع وقت برای شما دست عزیز قرار می دهم

با تشکر

faryad_mfa

کاربر
2008-01-15
78
305

طرز کار:

به این طریق که نمیشه
نه کسی از دوستان وقت میگذاره واسه این کار و نه شما از این که کسی براتون دستگاه حضور و غیاب درست کنه چیزی یاد میگیرید.
تازه این وسط دیگران هم چیزی یاد نمی گیرند
اکر میخواهید یه همچین دستگاهی رو درست کنید باید قدم به قدم با مشورت و راهنمایی دوستان صاحب نظر شروع کنید
البته من این طور فکر میکنم.پس اگه موافقید شروع به ساختش بکنیم.

بالا