آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

Sata- datasheet

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542

سلام
استاد زحمته دیتا شیت ساتا راهم میتونین بزارین
ممنون

امضاء
IN THE NAME OF JESUS
با سلام :

دوست عزيز اقاي :bita_1th در تاپيك LPT 2 COM درخواست ديتا نموده اند كه در اينجا اپلود ميكنم . پست فوق به علت بي محل بودن درخواست حذف ميگردد .
در دو نوع متداول 1= ميني ساتا و 2 =ميكروساتا
با تشكر .
موفق باشيد

پیوست‌ها

• 13.3 کیلوبایت بازدیدها: 324

sara62

Banned
2009-03-05
48
75
با سلام
جناب آقای gadraj زحمته در مورد ولتاژهای موجود در قسمت ساتا هم مارا کمک میکنید؟؟؟منظورم دانستن ولتاژهای قسمت ساتای مادربرد.چرا که مادربرد من هیچ سخت افزار ساتایی را نمیشناشد ومیخواهم ولتاژگیری از ساتای مادربرد بکنم ولی نمیدان چه ولتاژهایی دارد.شرمندم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Padashi

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام
جناب آقای gadraj زحمته در مورد ولتاژهای موجود در قسمت ساتا هم مارا کمک میکنید؟؟؟منظورم دانستن ولتاژهای قسمت ساتای مادربرد.چرا که مادربرد من هیچ سخت افزار ساتایی را نمیشناشد ومیخواهم ولتاژگیری از ساتای مادربرد بکنم ولی نمیدان چه ولتاژهایی دارد.شرمندم
با سلام :
عزيزم با ولتاژ گيري كاري از پيش نميبريد واگر در مورد ولتاژ مشگل داشته باشيد به هنگام بالاامدن بايوس مادر برد (post ) كه اجرا ميشه براتون پيام و خطا ميده احتمالا مشگل شما از تنظيمات خود بايوس ست اپ باشه .
بعد از روشن كردن پي سي با دگمه ديلت (يا f8 و هر دگمه اي كه نسبت به مادر برد تان تعريف شده و در صفحه متني هنگام بالا امدن نشون ميده ) را زده و وارد setup مادر برد شويد و گزينه ساپورت ساتا را تيك بزنيد (فعال نماييد ) .از شكل هاي زير كمك بگيريد .
احتمالا اپديت بايوس مادربردتان هم كمك خوبي براتون ميكنه .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام اقای رجبی برای دی وی دی رایتر لب تاب که ساتا هستن کدوم نوع هست مینی ساتا یا میکرو ساتا کابل ساتا که یکی هست اما برق تغذیه رو نمی دونم چه طور به رایتر وصل بشه ایا این تبدیل اماده بازار هست یا باید خودم دستی درست کنم با تشکر

بالا