آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تصویر دادن مادربرد ABITبعد ازچندبارریست

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام مادربرد فوق ارور C1 را می دهد رم سالم گذاشتم اسلاتها را چک کردم المانهای اطراف اسلاتها وسی پی یو را چک کردم حالا می خوام پروگرامش کنم میشه فایل بایوس را برام قرار بدید مدا دقیق MF-MS v: 1.0

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : فایل بایوس مادربرد ABIT MF-M2S

با درود خدمت شما
دوست گرامی فایل این بایوس را در لینک زیر قرار دادم فقط قبل از پروگرام از بایوس خودش بکاپ بگیرید
http://www.irantk.ir/irantk27820/#post162229
موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
پاسخ : فایل بایوس مادربرد ABIT MF-M2S

سلام دیباگر ارور 88 را می دهد سی پی یو ورم را تعویض کردم به نظ شما عیب از کجاست باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
پاسخ : تصویردادن مادربردabit بعد ازچندبارریست

سلام دوستان مادربرد تصویر نداشت یعنی همون ارور 88 را می داد چند بار ریستش کردم درست شدشما می دونید عیب ازکجابوده باتشکر

آخرین ویرایش:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوستان بایوس را یکبار دیگه پروگرام کردم حالا برای بار اول که سیستم روشن میشه همون اول می مونه همون جایی که هاردها ودیگر قطعات ونشون می ده جایی که کلید F11و DELL را می خواد اینجا گیر می کنه ولی یکبار که ریست می کنم بالا میاد وشروع دبکار کردن می کنه مشکل از چیست باتشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما همکار گرامی
این مین عجب داستانی داره !
شما با پاور و هارد دیگر سیستم را چک کنید البته کابل ساتا را نیز تعویض کنید
اگر ایراد رفع نشد اعلام کنید تا ببینیم چه کار باید کرد
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوست گلم آقای امجدی پاور وهارد را هم تعویض کردم حالا بهترشد یعنی تا زمانی که برق پاور را قطع نکردم خوبه ودرست کار می کنه وهیچ مشکلی نداره ولی تا برق را قطع می کنم دوباره روی صفحه اول گیر می کنه فقط باید یکبار ریستارت کنم تا درست شه واگر درهنگام روشن بودن فیش اسپیکر را بهش وصل کنم خاموش میشه ولی باز ریستارت می کنم درست میاد بالا ممنونم از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام دوست گلم آقای امجدی پاور وهارد را هم تعویض کردم حالا بهترشد یعنی تا زمانی که برق پاور را قطع نکردم خوبه ودرست کار می کنه وهیچ مشکلی نداره ولی تا برق را قطع می کنم دوباره روی صفحه اول گیر می کنه فقط باید یکبار ریستارت کنم تا درست شه واگر درهنگام روشن بودن فیش اسپیکر را بهش وصل کنم خاموش میشه ولی باز ریستارت می کنم درست میاد بالا ممنونم از راهنماییتون
دوست عزیز فیش اسپیکر به نظر من ربطی به خاموشی دستگاه شما ندارد
شما زمانی که فیش اسپیکر را وارد جک اسپیکر میکنید مادربرد تکان میخورد.این مین به نظر من لحیم سردی دارد لطفا هیتر بگیرد و بعد شستشو دهید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوستان سیستم درست شد ولی هنوز یه مشکل پا برجاست سیستم رو وقتی روشن می کنم سیستم بوت میشه ولی رو لوگوی اول مادربرد گیر می کنه وحتما باید یکبار ریستارت کنم تا بالا بیاد وقتی بالا میاد درست ومرتب کار می کنه ولی هر بار خاموش می کنم وپس از مدتی روشنش می کنم حتما باید ریستارت کنم تابالا بیاد به نظر شما مشکل ازکجاست در ضمن هاردش هم سوت می کشه ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
وای عجب مادب برد داستان داریه. دوست من من قبلآ تو شرکت Unicon کار میکردم و گارانتی محصولات Abit هم بود. کلا مادربردهای ABIT از نظر ایسی بایوس مشکل دار هستن بهتره یه ایسی خام پیدا کنی و پروگرم بکنی کریستال بغل Sb هم زیاد مشل دار میشه توشون در ضمن مشکل شما وقتی میگید با ریست حل میشه؟؟؟ وقتی اولین بار سیستم رو روشن میکنید و تصویر نمیده تو همون حالت ولتاژ Cpu و Ram رو اندازه بگیرید ببینید کدوم قسمت ولتاژ نداره البته به نظر من قسمت Switching رو هم تست کن به احتمال بالای 90% این مادر برد تو سوییچ کردن مشکل داره و اولین بار که برق میاد توش شورت هست و با ریست شورتی برطرف میشه از قسمت ریست تا برق 24Pin رو هم چک کنید احتمال سوختگی ترانزیستور و مقاومت هم زیاده اگه شد برات عکس Up میکنم که کجا رو چک کنی

بالا