آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آیفون تصویری TAMER اتصالی برق

mehrdad emad

کاربر
2012-02-13
3
5
با سلام
آیفون تصویری TAMER مدل tvr-4pnc بعد از 2 فاز شدن برق شهر کلا هر دو برد داخلش نابود شده
کسی یا جایی این 2 تا برد گیر میاد ؟
لطف کنید قیمت هم بگید ممنون میشم
با تشکر

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
با سلام
آیفون تصویری TAMER مدل tvr-4pnc بعد از 2 فاز شدن برق شهر کلا هر دو برد داخلش نابود شده
کسی یا جایی این 2 تا برد گیر میاد ؟
لطف کنید قیمت هم بگید ممنون میشم
با تشکر

با سلام دوست عزیز برد اولی که گفتید تغذیه ایفون تصویری میباشد برد دوم که به احتمال زیاد فکر میکنم منظور شما مین برد اصلی میباشد
در اثر دوفاز شدن برق شهر هیچ آسیبی به ان نمیرسد
مگر انکه دستگاه را رعد برق زده باشد
لطفا عکس از بردها قرار دهید

mehrdad emad

کاربر
2012-02-13
3
5
سلام و تشکر
اقا هر دو برد داغون داغونه فقط برد قسمت tv یا نمایشگر سالمه
این هم عکس هر دو برد

75420537398826628228.jpg

http://upcity.ir/images/11056945833853544772.jpg

http://upcity.ir/images/81981822163967876790.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
:48000000::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek:::eek::اوه اوه دوست عزیز شما یک دستگاه نو بخرید بهتره دستگاه شما مورد حمله رعد برق قرار گرفته است زیرا خرابی شما به این دو قطعه بسنده نخواهد کرد و اگر دستگاه شما رنگی باشد تی اف تی شما(lcd) صدرصد خراب شده است.صفحه دم دری شما هم خراب شده هم دوربین و هم برد باکس
دوست عزیز شما مطما هستید برد lcd شما یا همان نمایشگر سالم میباشد؟؟؟؟
امکان سالمی بر حسب تجربه ی که من در این ضمینه دارم صفر میباشد

آخرین ویرایش:

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
من با توجه به مشاهداتم به نظرم میرسد که از طریق سوکت خروجی گوشی. ایفون را به برق 220 ولت وصل کرده اند!!!!!!!!
اگر این باشد با تهیه بردها و به شرط سالمی TFT میتوانید بردها را تهیه کنید و دستگاه را راه اندازی کنید
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

mehrdad emad

کاربر
2012-02-13
3
5
سلام مجدد
مشتری چیزی که گفت این بود که سیم برق روی دکل 2 تاش روی هم افتاد هنگام بارندگی که برق خونه 2 فاز شده و این مشکل براش پیش اومده . در ضمن قسمت LCD یه مقاومت فیوزی داشته که ترکیده مابقی قسمتهای LCD سالم به نظر میرسن از نظر ظاهری .
حالا ممکنه قسمت بیرونی و lcd هم خراب شده باشه ؟

آخرین ویرایش:

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
این دیگه از دو فاز گذشته که نه فیوز عمل کرده نه vdr . کلا فکر کنم به نیروگاه اتمی وصل شده . فرمایشات دوستمون هم صحیح هست . احتمال زیاد برق از طرف سیم های داخلی وارد شده که به همین دلیل برد تغذیه هم آسیب دیده .
برد تصویر رو بعد از تعویض قطعه آسیب دیده امتحان کنید به این صورت . روی تاپ اور , سیم هارو کشیده که چی هست . زمین و تغذیه و تصویر . با یک دوربین میتونید تست کنید . به تغذیه ۱۲ ولت دی سی ۱ آمپر بزنید . سیم های خروجی تصویر دوربین رو به ورودی تصویر وصل کنید . باید تصویر بیاد . در کل توصیه من به تعویض کامل گوشی هست . چون از نظر قیمت هم به صرفه نیست . اداره برق در این موارد از طریق بیمه , خسارت وارده رو پرداخت میکنه . راهنماییشون کنید پیگیری کنند .

بالا