آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

هشدار بسیار مهم در مورد دلتاپالس3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
با سلام
دوستان با توجه به پیام هایی که طی چند هفته اخیر به من میرسد مبنی بر اینکه در مورد خرید فلزیاب دلتاپالس3 از سایتها و وبلاگ ها دوستان به مشکل برخوردند و با توجه به اینکه هزینه بالایی کردند اما دلتاپالس با فایل دمو برای آنها ارسال شده لازم میدانم به دوستان توصیه هایی کنم تا خدایی ناکرده دچار مشکل نشوند.

ببینید دوستان در مورد دلتاپالس3 توصیه بنده این است که اگر نیاز به خرید دارید فقط خودتان یا شخص قابل اطمینان شما مستقیما از آقای دمیر در ترکیه خریداری کنید و حتی همانجا هم تست کیفیت کنید چراکه ارائه یک ویدئو دلیل بر صحت داشتن مطلب نیست!!

تا این لحظه ندیدم دستگاه با میکروی پروگرام شده با برنامه کامل بفروش برسد و طی گفتگویی که با آقای دمیر شد تابحال به هیچ فردی در ایران نمایندگی نداده اند.و جدای از این مساله هنوز قدرت دستگاه و صحت ویدئو ها به اثبات نرسیده.

موفق باشید

mrmr16

کاربر
2010-08-08
89
303
سلام

mr metal عزیز . خوب ، شما بیان این دستگاه رو خودتون بسازید تا ما هم از تجربیات شما استفاده کنیم .

حالا شاید واقعا این مشخصاتی که برای دستگاه گفته می شه درست باشه .

به نظر من ارزش اینو داره که یک بار هم روی این دستگاه به صورت تخصصی بحث بشه . البته توسط اساتید .

روی ماینر 4 اساتید ، خیلی نظر دادن که نظرات خوبی بودند . خوب در باره این دستگاه هم نظر تخصصی بدن . حالا اگه

کسی می خواد درست کنه و اون که نخواست درست نکنه

لطفا اگه براتون مقدوره این کار رو بکنید و نظرات کارشناسی و تخصصی خودتون رو بیان کنید . چون می دونم توی ایران هم خیلی ها

هستن که شروع به ساختن این دستگاه کردن و با مشکلات مختلفی روبرو شدن که نیاز مند راهنمایی شما اساتید هستن .

اگه امکان داره شما خودتون با آقای دمیر ارتباط برقرار کنین و چون تخصص هم دارید ما هم بتونیم با شما ارتباط داشته باشیم و اگه

سوالی بود مطرح کنیم و یا قطعه ای لازم بود از شما تهیه کنیم .

السلام و علیک یا اباعبداله الحسین

آخرین ویرایش:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
سلام

mr metal عزیز . خوب ، شما بیان این دستگاه رو خودتون بسازید تا ما هم از تجربیات شما استفاده کنیم .

حالا شاید واقعا این مشخصاتی که برای دستگاه گفته می شه درست باشه .

به نظر من ارزش اینو داره که یک بار هم روی این دستگاه به صورت تخصصی بحث بشه . البته توسط اساتید .

روی ماینر 4 اساتید ، خیلی نظر دادن که نظرات خوبی بودند . خوب در باره این دستگاه هم نظر تخصصی بدن . حالا اگه

کسی می خواد درست کنه و اون که نخواست درست نکنه

لطفا اگه براتون مقدوره این کار رو بکنید و نظرات کارشناسی و تخصصی خودتون رو بیان کنید . چون می دونم توی ایران هم خیلی ها

هستن که شروع به ساختن این دستگاه کردن و با مشکلات مختلفی روبرو شدن که نیاز مند راهنمایی شما اساتید هستن .

اگه امکان داره شما خودتون با آقای دمیر ارتباط برقرار کنین و چون تخصص هم دارید ما هم بتونیم با شما ارتباط داشته باشیم و اگه

سوالی بود مطرح کنیم و یا قطعه ای لازم بود از شما تهیه کنیم .

السلام و علیک یا اباعبداله الحسین

سلام مهندس.
بله با صحبت هایی که با آقای دمیر انجام شد یک سری مجموعه کامل از ایشان خریداری شد که به زودی به دست ما خواهد رسی.بعد از مونتاژ و تست کیفیت و... نتایج در یک تاپیک جداگانه قرار داده میشود و در مورد این دستگاه در خدمت دوستان هستیم.
پاینده باشید.

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام مهندس.
بله با صحبت هایی که با آقای دمیر انجام شد یک سری مجموعه کامل از ایشان خریداری شد که به زودی به دست ما خواهد رسی.بعد از مونتاژ و تست کیفیت و... نتایج در یک تاپیک جداگانه قرار داده میشود و در مورد این دستگاه در خدمت دوستان هستیم.
پاینده باشید.

جناب Mr MeTaL
هنوز خبری نشده از سیستم فلزیاب دلتا پالس 3 .. میخوام بدونم ایا واقعا چیز بدرد بخوری
هست یا نه یا الکی مثل ماینر وقتمونو داریم تلف میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:busted_red: :busted_red:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
جناب Mr MeTaL
هنوز خبری نشده از سیستم فلزیاب دلتا پالس 3 .. میخوام بدونم ایا واقعا چیز بدرد بخوری
هست یا نه یا الکی مثل ماینر وقتمونو داریم تلف میکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:busted_red: :busted_red:
دوست عزیز هنوز 3روز گذشته.شکیبا باشید نهایتا تا هفته 7روز نتایج اعلام خواهد شد

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
دوستان هر دو تا رو من ساختم دلتا در بیابان همه چی رو جنس خوب نشان میده و ماینر با هر قدم ویز ویز میکنه ضمن اینکه بردش به یک ونیم هم نمیرسه من یه نقشه عملی دارم یک سکه پنج تومنی روسی سانت وبرد نهایی بیش از 180 سانت وثباتش هم عالی است فقط جنس نو استفاده کنین اگه این نتایج رو گرفتین بگین تا تفکیکش رو که ساده است بهتون بگم
08103072269284888532.jpg

آخرین ویرایش:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با سلام
دوستان با توجه به پیام هایی که طی چند هفته اخیر به من میرسد مبنی بر اینکه در مورد خرید فلزیاب دلتاپالس3 از سایتها و وبلاگ ها دوستان به مشکل برخوردند و با توجه به اینکه هزینه بالایی کردند اما دلتاپالس با فایل دمو برای آنها ارسال شده لازم میدانم به دوستان توصیه هایی کنم تا خدایی ناکرده دچار مشکل نشوند.

ببینید دوستان در مورد دلتاپالس3 توصیه بنده این است که اگر نیاز به خرید دارید فقط خودتان یا شخص قابل اطمینان شما مستقیما از آقای دمیر در ترکیه خریداری کنید و حتی همانجا هم تست کیفیت کنید چراکه ارائه یک ویدئو دلیل بر صحت داشتن مطلب نیست!!

تا این لحظه ندیدم دستگاه با میکروی پروگرام شده با برنامه کامل بفروش برسد و طی گفتگویی که با آقای دمیر شد تابحال به هیچ فردی در ایران نمایندگی نداده اند.و جدای از این مساله هنوز قدرت دستگاه و صحت ویدئو ها به اثبات نرسیده.

موفق باشید

تشکر از هشدارتون جناب Mr MeTaL

اما یکی از دوستان بنام ////////////// برای من پیام داده که ایشون این فلزیاب را درست کردن و دارن میفروشن که البته بقول خودشون تست هم کردن
که این ادرس وبلاگ ایشون هست خواستم لطف کنین وبررسی کنید ببینید مشکلی نداره و ایا این سیستم اعتبار داره برای خرید

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با سلام

موفق باشید

تشکر از هشدارتون جناب Mr MeTaL

اما یکی از دوستان بنام /////////// برای من پیام داده که ایشون این فلزیاب را درست کردن و دارن میفروشن که البته بقول خودشون تست هم کردن
که این ادرس وبلاگ ایشون هست خواستم لطف کنین وبررسی کنید ببینید مشکلی نداره و ایا این سیستم اعتبار داره برای خرید
تشکر این ادرس وبلاگ اقای //////////////// :busted_red::busted_red: http://************************/

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
جناب
Mr MeTaL

فکر کنم هفت روز گذشت . از تست دلتا پالس خبری نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قراربود ما را خبر کنید !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:jump::jump:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا