آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نصب نشدن درایور کارت گرافیک 5720

آزاد فکوریان

کاربر vip
کاربر
2012-11-02
45
186
سنندج
سلام.
یک لب تاپ ایسر 5720 دارم که تو ویندوز xp بعد اینکه درایور گرافیک نصب میکنم نصب میشه!!! اما بعد از ریستارت شدن دوباره همون وضع میشه تو ویندوز سون هم میشناسه ولی نمیتونه رزلوشن تنظیم کنه و بعد از ریستارت شدن دوباره برمیگرده اولش توی دیواس هم میشناسه ولی یه علامت اخطار زده روش!!!!!!!!! من کامل بازش کردم سیموس پاک کردم و همچنین بایوس آپدیت کردم ولی وضع تغییری نکرده !!!!!!!! از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوست زیز
آیا قبلا نصب میشد و جدیدا این طور شده
ضمنا این لپ تاپ 64 بیت ساپورت میکنه - احتمال زیاد شما 32 بیت نصب کردید یا درایورتون مشکل داره

آزاد فکوریان

کاربر vip
کاربر
2012-11-02
45
186
سنندج
سلام.بله قبلا نصب میشده ولی الان نه !!!! و ویندوز 64 هم ساپورت نمیکنه چون تو خو سایت ایسر هم سون 32 بیتی زده !! نخیر دوست عزیز تو سایت خود ایسر دانلود کردم نشد خودمم داشتم نصب کردم بازم نشد !!!!!!!!!!!!!

• Like

yousef12

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-11-12
502
3,904
آذربایجان غربی
سلام.بله قبلا نصب میشده ولی الان نه !!!! و ویندوز 64 هم ساپورت نمیکنه چون تو خو سایت ایسر هم سون 32 بیتی زده !! نخیر دوست عزیز تو سایت خود ایسر دانلود کردم نشد خودمم داشتم نصب کردم بازم نشد !!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز من هم این مشکل را داشتم کارت گرافیک را با آب و فاب بشور و با سشوار کاملا خشک کنید
وتست نمایید اگه حل نشد روی شاسی بگرد یه ایپرام دارد آن را با پروگرامر پاک کنید.

آزاد فکوریان

کاربر vip
کاربر
2012-11-02
45
186
سنندج
سلام. من همه کاری انجام دادم ولی نشد ایپرم درآوردم پاک کردم نشد .بایوس با پروگرامر پروگرام کردم نشد و کل برد شستم و کارت گرافیکم کامل شستم!!!!دوستان اگر نظری دارن یا راهنمایی دارن ممنون میشم!!!!!!!

• Like

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام دوست گلم از برد یک عکس بذار تا دوستان بهتر راهنماییت کنند موفق باشید