آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در راه اندازی ماشین لباس شویی تمام اتوماتیک ال جی

zohre_kl

کاربر
2012-11-18
2
3
من مدل ماشین لباسشوییم WF-7501WLD هستش .
وقتی روشنش میکنم و دکمه ی play رو میزنم درب قفل نمیشه و عملا دستگاه شروع به کار نمی کنه. ایرادش چه چیزی ممکنه باشه؟ نشتی هم نداره.
پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون.

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
تادرب لباسشوئی قفل نشده باشد لباسشوئی شروع به کار نمی کند امکان درب درب شما به خوبی بسته نمیشودوزبانه درب مورد داردویا اینکه میکروسوئیچ درب شما خراب باشد با یکسرکردن میکروسوئیچ پشت درب میتوانید از عملکرد قفل مطمئن شوید واگر لباسشوئی کار کرد مشکل از این قسمت است

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

zohre_kl

کاربر
2012-11-18
2
3
با تشکر از شما اما زبانه مشکلی ندارد چطور میتونم میکرو سوییچ پشت درب را یکسر کرد تا اطمینان خاصل کنم مشکل از قفل است؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
3رشته سیم به میکروسوئیچ وارد شده است که میتوانید با ولت متر تست کنید1-سیم فاز2-سیم نول3-سیم برگشت از میکروسوئیچ با اتصال سیم فاز وبرگشت به یکدیگرمیکروسوئیچ لباسشوئی یکسره خواهدشد

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
3رشته سیم به میکروسوئیچ وارد شده است که میتوانید با ولت متر تست کنید1-سیم فاز2-سیم نول3-سیم برگشت از میکروسوئیچ با اتصال سیم فاز وبرگشت به یکدیگرمیکروسوئیچ لباسشوئی یکسره خواهدشد
دقت کنید اشتباه به جای سیم برگشت از میکرو سوییچ به نول وصل نکنید!!تشخیص این دو کمی دقت می خواهد(اکثرا سیم انتهایی خروجی است ویا سیم نول نازکتر است یا رنگ آبی دارد)

بالا