آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

(پروتپوس بلدها ) هم اكنون نيازمند ياريه سبزتان هستيم

amitrota

کاربر
2009-02-16
4
1
سلام به همه دوستان و مهندسان عزیزتر از جان

من تازه شروع به کار با نرم افزار پروتئوس کردم خوب؟؟
یه برنامه هم تو بسکام نوشتم تو بسکام ایرادی نداد حتی نتیجشو تو ال سی دیه بسکام دیدم
ولی وقتی تو پروتئوس ای وی آر رو میارم و ال سی دی رو هم میزارم و برنامه هگزو تو میکرو میریزم و شبیه سازی میکنم خطاهای زیرو میده-
Mixed model avr.dll failed to authorize missing or invalid customer key.

Real time simulation failed start.

Simulation failed due to fatal simulator errors.

یه مدار خیلی ساده میبندم جواب میده ها ولی تو این ای وی آر خطااهای بالارو میده.
نمیدونم شاید باید چیزهایی رو تو پروتئوس تنظیم کنم لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه لطفا –
مغسی

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,197
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
سلام به همه دوستان و مهندسان عزیزتر از جان

من تازه شروع به کار با نرم افزار پروتئوس کردم خوب؟؟
یه برنامه هم تو بسکام نوشتم تو بسکام ایرادی نداد حتی نتیجشو تو ال سی دیه بسکام دیدم
ولی وقتی تو پروتئوس ای وی آر رو میارم و ال سی دی رو هم میزارم و برنامه هگزو تو میکرو میریزم و شبیه سازی میکنم خطاهای زیرو میده-
Mixed model avr.dll failed to authorize missing or invalid customer key.

Real time simulation failed start.

Simulation failed due to fatal simulator errors.

یه مدار خیلی ساده میبندم جواب میده ها ولی تو این ای وی آر خطااهای بالارو میده.
نمیدونم شاید باید چیزهایی رو تو پروتئوس تنظیم کنم لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه لطفا –
مغسی

دوست عزیز سلام
این عیب مربوط میشه به فایل dll avr که در پوشه modelsوجود دارد در این پوشه تعدای فیل دی ال ال وجود دارد که فایل های کتابخانهای قطعات شبیه سازی در پروتیوس می باشد بعضی از از برنامه های پرتیوس قفل شکسته ان و باید کرک شونند که باید در همان پوشه فایل اجرایی برنامه وجود داشته باشد که چند تا فایل دی ال ال است که باید در پوشه مدل کپی کنید تا مشکل شما حل شود یا در بعضی از برنامه یک فایل ااجرایی وجود دارد که با اجرا کردن ان همه ای این کارها انجام می گیرد
به احتمال خیلی زیاد برنامه شما وژن 6.2 است که قدیمی است

و از همه مهمتر اینکه شما نمی توانید فیل هگز را مثلا در درایو اف ذخیره کنید و فایل پرتیوس را در درایو دیگر حتما شما باید یک پوشه بسازید و فایل هگز و فایل پرتیوس را در یک پوشه ذخیره کنید و بعد اجراکنید و ادرس فایل هگز را از هما پوشه به میکرو بدهید

در صورت لزوم ما در خدمتیم

بالا