آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل USB در مادربورد گیگا GA-8EP800 (REV 1.1

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با سلام :
متاسفانه بعضی از دوستان برای پاسخ ها فقط خرده میگیرند بدون اینکه دلیل علمی و منطقی و یا راهنمایی بهتری ارایه بدهند !! هیچ پست مفید از شما جناب اقای اکبری حدف یا پاک نشده مگر مغایرت با قوانین مثل... در همین تاپیک .
دلایل قوی باید و معنوی ++++++++++ نه رگهای گردن بر حجت قوی

در چنین شرایطی فقط و فقط ذکر دلایل علمی و تجربیات همدیگر میتونه فاصله ها را کم و دوستی را نزدیکتر کرده و با تشریح و تامل در پاسخ ها و دلایل به پاسخ دقیق و درست رسید پست های نامربوط و غیر مفید این تاپیک حذف و به بخش مربوطه اش انتقال داده میشه .
با تشکر .
موفق باشید .
با عرض سلام

جناب رجبی گل ، امروز روز بسیار خوبی برای من بود و کلی کاسبی کردم و سر حال بودم ، وگرنه یک موردی که مرا نتوانستید قانع کنید را رو میکردم و بقول آقای شامی که به من میگه " گیر نده " به شما گیر میدادم
قربان شما

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
مدیران محترم
مگه من چی گفتم که پستم رو حذف کردید
جلل الخالق
خواهش میکنم پست مرا مرجوع کنید چون هیچ گونه مشکلی در اون پیدا نمیشه :busted_red:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
پاسخ : مشکل USB در مادربورد گیگا GA-8EP800 (REV 1.1)

وقتی مدیر میادو میگه آی او را باید هیت بگیری
میگه جنوبی را هیت بگیر
آقا این مادربرد که هیت بگیری جنوبیشو به فاک میره
بخدا دیگه بدرد نمیخوره.مگه هیت گرفتن هرتکیه که از راه برسی و هیت بگیری؟
دوست من بزار ایشون جواب بدن و به کارشون ادامه بدن.واقعا برای عزیزانم متاسفم ک ..............
استاد بزرگ آقای اکبری ماهمه دورهم جمع شدیم تا معلومات واطلاعات هم را هرچند ناچیز بدرد نخوردراختیار یکدیگر بذاریم تاهمه استفاده کنیم والله تاحالا اساتید ودوستان به این خوبی هیچ جا ندیدم که بدون ریا وبدون هیچ چشم داشتی اطلاعات خودشون رو در اختیار بقیه قراربدهند مخصوصا من ازروزی که وارد این سایت شدم ازاستاد امجدی عزیز خیلی مطالب یاد گرفتم وهمیشه مدیون ایشون هستم وشما هم خواهش دارم بجای اینکه برای دوستان متاسف باشی یکم دوستمون رو برای رفع مشکلش راهنمایی کنید باتشکر موفق باشید

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
باسلام خدمت دوستان محترم ببخشید اگه باعث مشکلی شدم
فلش و رم ریدر و هارد اکسترنال تست شد بایوس تعویض شد مجدد پرگرام شد ولتاژ پورت usb قسمت vcc 4.92 port+ 0.13 port- 0.13 ground 0 و هنوز مشکل پا برجاست

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : مشکل USB در مادربورد گیگا GA-8EP800 (REV 1.1)

وقتی مدیر میادو میگه آی او را باید هیت بگیری
میگه جنوبی را هیت بگیر
آقا این مادربرد که هیت بگیری جنوبیشو به فاک میره
بخدا دیگه بدرد نمیخوره.مگه هیت گرفتن هرتکیه که از راه برسی و هیت بگیری؟
دوست من بزار ایشون جواب بدن و به کارشون ادامه بدن.واقعا برای عزیزانم متاسفم ک ..............
با درود
خدمت شما باید عرض کنم که اینجا اکثر دوستان تعمیرکار هستند و تمام دوستان هم میداند وقتی میگویم هیت بکشید منظور هیت نرم است نه اینکه با سشوار بیوفتید به جونش . شما لطفا پست هایی را که زدم را مطالعه فرمایید در این باره کاملا توضیح دادم
البته فکر کنم که در قسمت تجربیات مادربرد هم بیان کردم میتونید مطالعه فرمایید
شما هم بهتر است به جای این حرف ها دوستان را راهنمایی کنید
لطفا قوانین سایت را مطالعه فرمایید تا مشکلی ایجاد نشود و از جمله هایی مثل ف ا ک و ... استفاده نکنید
موفق باشید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
باسلام خدمت دوستان محترم ببخشید اگه باعث مشکلی شدم
فلش و رم ریدر و هارد اکسترنال تست شد بایوس تعویض شد مجدد پرگرام شد ولتاژ پورت usb قسمت vcc 4.92 port+ 0.13 port- 0.13 ground 0 و هنوز مشکل پا برجاست
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما باید تمام smd های مسیر usb تا چیپ جنوبی را بررسی کنید
دوستان اگر شماتیک ها را بررسی کنند متوجه میشوند این مسیر نهایتا به چیپ جنوبی وصل میشود به خاطر همین گفتم هیت نرم بکشد چون احتمال داده بودم زیر چیپ قعطی داشته باشد
ولی شما همان smd های آن مسیر را بررسی کنید و حواستان باشد که در آن مسیر قعطی و سلف پریدگی نداشته باشد
اگر هم در نهایت موفق به رفع عیب نشدید بهتر است از usb pci استفاده کنید
موفق باشید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
مدیران محترم
مگه من چی گفتم که پستم رو حذف کردید
جلل الخالق
خواهش میکنم پست مرا مرجوع کنید چون هیچ گونه مشکلی در اون پیدا نمیشه :busted_red:
سلام :
اقای باسم مشکل پست در متن شما نبود چون پاسخ شما با نقل قول بود و پست قبلی حذف شده طبعا پست شما نیز بدلیل {وجود متون نقل قول مغایر با قوانین } حذف شده
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با عرض سلام

جناب رجبی گل ، امروز روز بسیار خوبی برای من بود و کلی کاسبی کردم و سر حال بودم ، وگرنه یک موردی که مرا نتوانستید قانع کنید را رو میکردم و بقول آقای شامی که به من میگه " گیر نده " به شما گیر میدادم
قربان شما
سلام :
توی این انجمن هیچ فردی اعم از بالاترین مدیران تا کاربر عادی حق گیر دادن بهمدیگر را نداریم .
اهداف مد نظر انجمن : اگر چنین مواردی پیش بیاد فرد ثانی باید با ذکر دلیل منطقی { همونطور که جنابعالی نیزدر پست بعدی { هیت گیری } اشاره کرده اید } یا راهنمایی بهتر نمایند تا کاربر سریعتر و زودتر به نتیجه برسد .
بنده ادعای همه فن حریفی نکرده و نمیکنم اگر اطلاعات ناقابلی داشته باشم بدون منت و دغدغه و دور ازانتظار متقابل در اختیار دوستان قرار میدهم .
شما هم اگر مشکل یا درخواستی دارید که باید بنده در خدمت باشم با کمال میل {نه از روی گیر دادن و... } باز در خدمت هستم .
خدا را شکر ..... امیدوارم هر روز برای همه شما عزیزان روز پر برکت و با نشاطی باشد .
موفق باشید .

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
اقا ممنون از راهنمایی شما دوستان بزرگوار بعد از تعویض بایوس تصمیم گرفتم یکبار دیگه ویندوز بزنم و با این 2 کار یعنی تعویض بایوس ویندوز مشکل همین الان حل شد باتشکر فراوان از اطلاعات مفیدی که برای پیشرفت ما مبتدی ها میگذارید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا