آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خطای E0 دیباگر در مادربرد Asus P5KPL-C

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
در مادربرد ایسوس مدل P5KPL-C دیباگر خطای E0 می دهد و مادربرد یک بوق ممتد و دو تا بوق کوتاه می زند. بایوس پروگرام شد. سوکت سی.پی.یو و اسلات رم با ال.ای.دی تستر تست شد که سالم نشون می داد. روی امولاتور رم 1.8 ولت دارم. سی.پی.یو هم داغ می شود.

مدل مادربرد:
ASUS - Motherboards- ASUS P5KPL-C

در ضمن وقتی مادربرد رو برام آوردند بقدری خمیر سیلیکون ریخته بودند که سوکت سی.پی.یو حسابی کثیف شده بود. البته مادربرد رو با تینر 2000 شستشو دادم.

از اساتید خواهشمندم راهنمایی کنند.

ENASAP

کاربر
2010-03-17
45
214
در مادربرد ایسوس مدل P5KPL-C دیباگر خطای E0 می دهد و مادربرد یک بوق ممتد و دو تا بوق کوتاه می زند. بایوس پروگرام شد. سوکت سی.پی.یو و اسلات رم با ال.ای.دی تستر تست شد که سالم نشون می داد. روی امولاتور رم 1.8 ولت دارم. سی.پی.یو هم داغ می شود.

مدل مادربرد:

در ضمن وقتی مادربرد رو برام آوردند بقدری خمیر سیلیکون ریخته بودند که سوکت سی.پی.یو حسابی کثیف شده بود. البته مادربرد رو با تینر 2000 شستشو دادم.

متاسفانه با فشار دادن چیپ ها فرقی نمی کنه!
از بقیه اساتید هم خواهشمندیم نظر شون رو اعلام کنند.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با سلام این ارور معمولا ازرم هستش شمااول بایک رم دیگه تست کن بعدالمانهای کنار اسلات رم مخصوصا فتها وخازنها را تست کن امتحان کن نتیجه رو اعلام کن موفق باشید

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,916
44
اصفهان
E0
خرابی باگهای آیسی بایوس است.
آیسی رو عوض و پروگرام کن.
دوستان
اساتید
عزیزان
تروخدا اگر جواب قطعی رو نمیدونید فقط صرف جواب دادن جواب ندید.کشتین بخدا منو بسکه تایپیکهاتونو میخونمو افسوس میخورم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران

مدل مادربرد:

با درود خدمت شما
البته دوستان درست میفرمایند احتمالش است که از رم باشد
فقط یک مطلبی باید حتما خدمت شما عرض کنم هیچ وقت با تینر 2000 شستشو ندهید و با تینر 10000 شستشو دهید البته بهتر است از مارک بیات استفاده کنید و مجدد شستشو دهید
تمام ریگلاتور ها را هم چک کنید البته دقت هم کنید که جایی سلف پریدگی و ... نداشته باشد
موفق باشید

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود دوست من

حتما با تینر 10000 یا اسپری خشک خوب شستشو بده (چون سی پی یو ها فرکانسی هستند و روغن موجود در تینر باعث اتصال میشه)
احتمال اینکه از سی پی یو یا بانک سی پی یو باشه زیاده هرچند که احتمال هر چیزی میرود

بدنبال قطعی هم باش

ممنون میشم اگه یه 10 دقیقه قبل ور رفتن ، به کل مادربرد فقط نگاهی بندازی

آخرین ویرایش:
بالا