آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

اجرا نشدن بازیPES 2013 لیگ برتر ایران

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
با سلام بازی فوق توهرسیستمی نصب کردم نصب میشه ولی اجرا نمیشه یعنی اصلا بازش نمی کنه میشه بفرمایید مشکل ازکجاست درضمن سی دی ارجینال هستش وروی سیستم فروشنده براحتی نصب واجرا شد باتشکر

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,667
176,766
iRanTK.iR
سلام

من کلا اهل بازي کردن نيستم ، اما موارد زير رو چک کنيد :

نصب بودن آخرين نسخه DirectX

نصب بودن Microsoft .NET Framework البته در صورتيکه برنامه با کامپايلرهاي خانواده dOT NET کامپايل شده باشه ، ضمنا حتما بايد دقت کنيد و ببينيد موقع کامپايل از چه نسخه اي از Framework استفاده شده و اونو نصب کنيد .

موارد زير هم بستگي به نوع کامپايلر داره ؟ نصب بودن موارد زير :

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable

Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable

بعضي از برنامه ها هم براي اجرا احتياج به نصب Java دارند ، بايد اين موارد رو چک کنيد .

در نهايت اگر موفق نشديد فايل اجرايي اصلي برنامه اگر حجمش کم هست ضميمه کنيد تا بررسي کنم .

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,667
176,766
iRanTK.iR
سلام

يک نکته ديگه هم که فراموش کردم بگم ، اگر اشکال از ضعيف بودن سخت افزار يا سيستم عامل نباشه فقط ممکنه نرم افزاري روي اون سيستم هست که روي سيستم شما نصب نيست ، شما ميتونيد اين برنامه رو روي اون سيستمي که اجرا ميشه نصب کنيد و کل مشخصات نرم افزاري و سخت افزاري سيستم رو به صورت فايل HTML يا TxT ذخيره کنيد و بعد با سيستم خودتون مقايسه کنيد و مواردي که فکر مي کنيد لازم باشه از جمله نسخه DirectX و ......... رو مثل همون سيستم قرار بديد .

بعد از نصب نرم افزار فايل داخل پوشه کرک رو با فايل اصلي برنامه جايگزين کنيد / موفق باشيد .

FinalWire AIDA64 Extreme Edition

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
تا جایی که میدونم اقا علی موارد فوق رو رعایت میکنه
چند شب پیش این بازی رو تو خونه یکی از مشتریهام نصب کردم - طریقه نصب : ابتدا وقتی سی دی رو میذاری ازت درخواست فضای مناسب برای ایکسرت کردن میکنه - بعد از ایکسترت کردن از دوباره به محل نصب میری و دنبال ستاپ میگردی و شروع میکنی به نصب بازی
حواستون هم به کرک باشه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
با سلام خدمت دوستان باور کنید نمی دونم کجا باید این تاپیک را بزنم اگر امکان داره انتقالش بدید به بخش مربوطه ولی مشکلم با تغییر درایو برای نصب حل شد وبازی راحت اجرا شدباتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا