آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل هنگ کردن XPS L501X

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
دوستان سلام...یه دستگاه L501 هست که وقتی میاد بالا بعد از یه مدت که باهاش کار می کنم هنگ می کنه و همه چی از کار میفته..نه تاچ پد کار می کنه و نه صفحه کلید و نه هیچ چیز دیگه...وینذوز رو تعویض کردم، رم رو تست کردم و حتی کلا عوض کردم...هارد رو هم تست کردم و هیچ بد سکتوری نداشت..همینطور دمای سی پی یو که اونم مشکلی نداشت...ورژن بایوس لپ تاپ هم آخرین ورژنی هست که رو سایت دل موجوده

لطفا راهنمایی کنید

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما فن cpu را چک کنید و خمیر سیلیکون بزنید و مجدد آن را نصب و تمامی پیچ های آن را محکم کنید
برد را هم شستشو دهید البته از این موارد ایراد زیاد پیش می آید که با سرویس کلی حل میشود
نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما فن cpu را چک کنید و خمیر سیلیکون بزنید و مجدد آن را نصب و تمامی پیچ های آن را محکم کنید
برد را هم شستشو دهید البته از این موارد ایراد زیاد پیش می آید که با سرویس کلی حل میشود
نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

این کارم کردم اما فایده ای نداشت.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
این کارم کردم اما فایده ای نداشت.
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما شاژر و باطری را نیز چک کنید
ببینید اگر امکانش است ویندوز را تعویض کنید البته روی این لپ تاپ ویندوز 64 بیتی بهتر جواب میدهد خلاصه باید تمامی موارد راتست کنید
چون ما دسترسی به سیستم نداریم نظر دادن کمی سخت است
ولی نگران نباشید حل میشود نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما شاژر و باطری را نیز چک کنید
ببینید اگر امکانش است ویندوز را تعویض کنید البته روی این لپ تاپ ویندوز 64 بیتی بهتر جواب میدهد خلاصه باید تمامی موارد راتست کنید
چون ما دسترسی به سیستم نداریم نظر دادن کمی سخت است
ولی نگران نباشید حل میشود نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

سلام مجدد...ویندوزم اولش 64 بیت اوریجینال خودش بود....بعدش عوضش کردم ویندوز 8 64بیت نصب کردم. اما بازم فایده ای نداشت. البته اینم بگم که همیشه اینجوری نمیشه بعضی وقتا این اتفاق میفته.
یاعلی

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
دوستان سلام..من چند وقت قبل این تاپیک رو باز کردم و دوستان یک سری راهنمایی هایی کردن اما متاسفانه من هنوز این مشکل رو دارم و لپ تاپم هنگ می کنه...نکته ای که اخیرا متوجه شدم اینه که معمولا وقتی از پورتای USB 3 استفاده می کنم این اتفاق میفته و در ویندوز 8 بعد از اینکه سیستم هنگ میکنه لپ تاپ رو خاموش و روشن می کنم و وقتی میاد بالا این پیغام رو میده..البته من آخرین درایورهایی رو که در سایت دل موجود بود دانلود کردم و نصب کردم و این هم بی فایده بود.:apologetic:
IMG_20130224_211928.jpg

آخرین ویرایش:

eastboy

کاربر
2010-07-27
268
431
سلام بایوس را پروگرام کن نتیجه رو اعلام کن موفق باشید
مرسی علی جان اما ورژن بایوسی که الان روش نصبه آخرین ورژنه! ازین جدید تر دیگه نیومده هنوز! (A8)

مشکلی که اخیرا بهش برخورد کردم اینه که لپ تاپ خود ب خود خاموش میشه و وقتی میاد بالا همون ارور رو میده..دمای سی پی یو رو چک کردم طبیعی بود..همه چی ردیفه اما یهو بی دلیل سیستم خاموش میشه! چ کنم؟؟؟

بالا