آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تغییر زبان قسمت بالای فایر فاکس موزیلا

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام یه مشکل کوچیک دارم فایر فاکس رو که باز میکنم قسمت بالای فایر فاکس به زبان روسی شده کدوم قسمت باید تغییر زبان بدم(انگلیسی)فایر فاکس رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما بی فایدس
با تشکر

آخرین ویرایش:

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
دوست عزیز تشکر.........دانلود کردم نصب رو انحام دادم اما متاسفانه دوباره همون طوریه نمیدونم چرا?بعد وقتی صفحه فایرفاکس رو باز میکنم پنجره دانلود منجره به طور اتوماتیک باز میشه هی این فایل رو میگه دانلود کنمff-configبعد داخل همین فایل زیپ شده یه سری فایلها داخلش هست باید چطور این فایل غیر فعال کنم که هی پیغام میده موقع باز کردن فایرفاکس

آخرین ویرایش:

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام
احتمالا شما برنامه رو پاک نکردید بعد از انینستاتل در program files اگر پوشه Mozilla Firefox وجود داشت انرا کاملا پاک کنید تا تمام اثر اون از بین برود بعد دوباره اقدام به نصب نسخه انگلیسی یا فارسی اون بکنید

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,800
10,404
سلام
اگر جواب نداد پس از انینستال در بخش run رفته و regedit را وارد کرده و در این بخش به >software >hkeylocalmachine رفته و پوشه mozila را کاملا حذف کنید.iهمچنین در بخش hkey curent user>software و پس از ان نسخه جدید را نصب کنید.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
البته من حدس میزنم ویروس دارید. چون زبان محتوای وب سایتها رو فقط میتوان از داخل پروفایل موزیلا تغییر داد و زبان کلی خود فایرفاکس فقط در فایل اجرایی خود برنامه موجوده و قابل تغییر نیست. پس بعد از نصب نسخه انگلیسی نباید روسی باشه.

اول اینکه یک عکس لطفا بگذارید من دقیقا ببینم کجا روسی هست.

برای پاک کردن آثار باقی مانده فایر فاکس باید پروفایلهای ساخته شده رو حذف کرد که در ویندوزهای مختلف به شکل زیر میتونید پیداشون کنید:

Windows 95, 98, ME:
* C:\Windows\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\
* C:\Windows\Profiles\<USERNAME>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\​
Windows 2000 ,XP:
* C:\Documents and Settings\<USERNAME>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\
Windows Vista , 7 , 8:
* C:\Users\<USERNAME>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefo x\Profiles\/li]

از رجیستری هم سرچ کنید firefox و همه رو حذف کنید. اگر بعد از نصب دوباره نسخه انگلیسی باز روسی بود ویروس باید داشته باشید. عکس یادتون نره یک عکس بگذارید ببینم کارهایی هم که گفتم بکنید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
تشکر فراوان از استاد نکویی
برنامه ای که عرض میکنم نیاز هر کامپیوتری است - وقتی با این برنامه برنامه ای رو حذف کردید خود به خود کل ریجستری و فولدارهای اضافه رو گشته و آنها رو کاملا ریشه کن میکنه
انتی سکوریتی نورتون اگه مدت لاینسس اون تموم بشه کاملا از کار می افته و فقط با تعویض ویندوز میشه اون رو مجددا نصب کرد - حتی برنامه ای که سایت سازنندش هم گذاشته جوابگو نیست - ولی با این برنامه اون رو به طور حرفه ای پاک کرد
Advanced Uninstaller PRO 11.13 + Portable - حذف برنامه نصب شده | دانلود رایگان نرم افزار

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
22012007007.jpg22012007014.jpg

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با تشکر از همه دوستان و همکاران ممنون از توجهتون دوستان عزیز همون ظور که گفتیتد پاک کردم زبان روسی رفع شد ولی وقتی صفحه فایر فاکس رو که باز میکنم تایپ میکنم اینارو میده که عکس گذاشتم ممنون موفق باشید.

بالا