آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آنتی ویروس نود۳۲ را فراموش کنیدو با Microsoft Security Essentials آشنا شوید!

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام دوست عزیز

با اینکه اینجا جای مناسبی برای سوال شما نبود

بهترین توصیه بنده

از یک آنتی ویروس قدرتمندی مثل آویرا تحت بوت استفاده بکنید ( بدون نیاز به نصب )

Avira AntiVir Emergency System 3.7.16 2012 12 03 دانلود رایگان نرم افزار - SoftGozar.com - سافت گذر

بعد از پاک سازی کامل ، ویندوز خود رو مجدا بررسی کنید
ولی ریجستری ویندوزتون خراب شده ، بهترین کار تعویض ویندوزه ، بلافاصله بعد از نصب از یک آنتی سکوریتی قوی نصب بکنید
حتما این سه کار رو بکنید
موفق باشید

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
حالا چرا عصبانی میشی
ما که روزی 20 - 30تاکول دیسک - سه چهار تا هارد ایکسترنال و اینترنال - بهتون این اطمینان رو میدم که این آنتی ویروس جوابگوی مانیست
به شما پیشنهاد میکنم فقط و فقط یک بار با این نسخه کامپیوتر خود را اسکن کنید
Avira AntiVir Emergency System 3.7.16 2012 12 03 دانلود رایگان نرم افزار - SoftGozar.com - سافت گذر

دوست عزیز اگر ر.زی از نود بخوام کوچ کنم حتما مقصد بعدی آویرا هستش به شما هم پیشنهاد میکنم بعد از نود از آویرا استفاده کنید چون کار 2012 رو دیدم حرف نداره مخصوصا نسخه سیکوریتیش مطمینا رقیب نود همین اویرا هستش.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز اگر ر.زی از نود بخوام کوچ کنم حتما مقصد بعدی آویرا هستش به شما هم پیشنهاد میکنم بعد از نود از آویرا استفاده کنید چون کار 2012 رو دیدم حرف نداره مخصوصا نسخه سیکوریتیش مطمینا رقیب نود همین اویرا هستش.

100 درصد
بهترین گزینه رو انتخاب کردید
تو این اواخر کمی لاینسس هاش رو زود به زود میسوزنه ( البته برای کسانی که به اینترنت وصل میشن - مشتری هایی هم که اویرا میخوان روزه اول باهاشون شرط میکنم که اگه به نت وصل بشن آنتی ویروس از کار می افته )
همچنین نسخه 64 بیتی به طور مجزا نداره
به خاطر همین بهترین گزینه هم قدرت با اویرا ، نورتون سکوریتی محصول قدیمی آمریکا رو پیشنهاد میکنم

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
100 درصد
بهترین گزینه رو انتخاب کردید
تو این اواخر کمی لاینسس هاش رو زود به زود میسوزنه ( البته برای کسانی که به اینترنت وصل میشن - مشتری هایی هم که اویرا میخوان روزه اول باهاشون شرط میکنم که اگه به نت وصل بشن آنتی ویروس از کار می افته )
همچنین نسخه 64 بیتی به طور مجزا نداره
به خاطر همین بهترین گزینه هم قدرت با اویرا ، نورتون سکوریتی محصول قدیمی آمریکا رو پیشنهاد میکنم

دوست عزیز تمام این مشکلاتی که گفتید راه حل خودش رو داره و باید برای هر کدوم از تجربیات دوستانی که استفاده کردند استفاده کرد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
سلام دوست عزیز

با اینکه اینجا جای مناسبی برای سوال شما نبود

بهترین توصیه بنده

از یک آنتی ویروس قدرتمندی مثل آویرا تحت بوت استفاده بکنید ( بدون نیاز به نصب )

بعد از پاک سازی کامل ، ویندوز خود رو مجدا بررسی کنید
ولی ریجستری ویندوزتون خراب شده ، بهترین کار تعویض ویندوزه ، بلافاصله بعد از نصب از یک آنتی سکوریتی قوی نصب بکنید
حتما این سه کار رو بکنید
موفق باشید

سلام

ضمن پوزش فراوان که سوال موصوف را در محل نامناسبی مطرح کرده بودم و به تبع آن پیگیری سوال را متضمن پوزش مضاعف میسازد

اما با توجه به ابراز لطف و عنایت ویژه و پاسخگویی حضرت عالی ، گزارش مربوطه را بمنظور بهره گیری اکمل به عرض میرسانم

پس از اجرای اوامر و دانلود مورد اشاره ، فایل فشرده موصوف نیاز به پسورد دارد
آیا راهی وجود دارد ؟

بسیار بسیار سپاسگزارم

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
پسورد فایل
5.png
پسورد فایلها: www.softgozar.com

آخرین ویرایش:

arshia hm

کاربر
2008-06-02
190
1,850
سلام
من چند سالی هست که از اوست استفاده می کنم و به عینه می بینم که قویتر از نود داره جواب می ده و ازش راضی هستم اما باید قبول کنیم که محیط صدر درصد امن نداریم!!!به هر حال هر آنتی ویروس در محدوده دیتا بیس و موتوری که برای شناسایی ویروس ها دارد عمل می کند نه بیشتر دوستان عنایت داشته باشند که آنتی ویروس پس از اجرای یک برنامه اجرای فایل exe یا دیگر فایلها عملکرد آنها را رد یابی می کند که چه تاثیری بر روی سیستم عامل یا محیط اجرایی خود دارند اگر دسترسی های غیر مجاز انجام شود برنامه را غیرفعال و آلارم امنیتی خواهد داد حال هر چه این رصد عملکرد برنامه های اجرایی بیشتر باشد یقینا" قدرت شناسایی ویروس آنتی ویروس بالاتر می رود اما از منابع سیستمی هزینه می شود و باعث کاهش سرعت سیستم می شود هر چند در سیستم های امروزی چندان محسوس نمی باشد :wink:

بالا