آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل : ایفون تصویری commax dpv-4hp

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
سلام
ایفون تصویری مدل dpv-4hp تصویر وصدا نداره و در باز نمکنه زنگ نمی خوره و موقعی که گوشی رو ور میداری نویز داره
مشکلش کجاست به نظر شما

به نام خدا
ابتدا شما صفحه و گوشی رو توسط سیم مجزا بقل هم دیگه تست کنید بر حسب تجربه من فکر میکنم مشکل شما از سیم کشی باشد.
روی گوشی خود نور دارید؟؟؟؟؟(لامپ تصویر سفید روشن میشود؟؟؟)

حاتمی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-03-02
41
92
با عرض سلام وخسته نباشید یک ایفون تصویری سیاه وسفید کالیوز مدلCY410 دارم که مشکل ان زنگ زدن مداوم پس از برداشتن دست از شاسی زنگ وخاموش نشدن صفحهی مانیتور پس از گذاشتن گوشی است سیم های ارتباطی و پنل را تست کردم سالم بودن لطفا اگر ممکنه در مورد مشکل راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.

آخرین ویرایش:

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
با عرض سلام وخسته نباشید یک ایفون تصویری سیاه وسفید کالیوز مدلCY410 دارم که مشکل ان زنگ زدن مداوم پس از برداشتن دست از شاسی زنگ وخاموش نشدن صفحهی مانیتور پس از گذاشتن گوشی است سیم های ارتباطی و پنل را تست کردم سالم بودن لطفا اگر ممکنه در مورد مشکل راهنمایی بفرمایید ممنون می شم.
به نام خدا
ادام چی بگه....................................... بیخیال
دوست عزیز سوکت پشت گوشی یا ترمینال های پشت گوشی که سیم های صفحه دم دری به ان متصل است را ازاد نمایید ببینید همچنان مداوم زنگ میخورد و............
نتیجه تست شود تا توضیحات لازم داده شود با تشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

دوست عزیز مشکل زنگ زدن مداوم ایفون شما میتونه از اتصال کوتاه پایه های ایسی مدار زنگ باشد شما ایسی مدار زنگ را تعویض کنیدو تمام ترانزیستورها وخازنهای شیمیایی مدار زنگ را چک کنید و برای مشکل روشن ماندن مانیتور ایفون شما باید کلید هوک ایفون را تعویض کنید به احتمال زیاد ممکن هست کلید هوک ایفون شما شکستگی داشته باشد

با تشکر

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
ایفون تصویری مدل dpv-4hp تصویر وصدا نداره و در باز نمکنه زنگ نمی خوره و موقعی که گوشی رو ور میداری نویز داره
مشکلش کجاست به نظر شما

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از سیم کشی برق ایفون شماست شما سیم کشی را چک کنید

با تشکر

arashmojtaba

کاربر
2012-05-03
1
4
درود
همیشه علت نویز در صدا از سیم کشی هست؟
رطوبتی مثل رطوبت گیلان تاثیر نامطلوب نداره روی برد؟
الان نویز زیادی روی صدا دارم
سیم کشی هم که یکدفعه خراب نمیشه
کال یوز ـ رنگی حافظه خور

بالا