آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل آپدیت نرم افزار

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
با سلام خدمت دوستان
من اینترنت adslگرفته ام مشکل اینجاست که چون حجمی گرفته یک نرم افزار داره در سیستم آپدیت می کنه ویک نرم افزار دیگر نصب کردم که اجازه نمی دهیدکه نرم افزهای که روی سیستم نصب هست آپدیت شود
چون یک نرم افزار به نامBandwidth Meter Pro نصب که وبه من نشان می دهد که یک نرم افزار داره از اینترنت استفاده میکنه
لطفا راهنمای بفرماید
با کمال تشکر

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
دوست گرامی مشکل من این است که بدون که مروگر اینترنت استفاده کنم از اینترنیت سیستم داره استفاده می کنه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
من با برنامه ای که گفتید کار نکردم ولی با net limitter pro کار کردم در این برنامه علاوه بر اینکه نشون میده چه برنامه هایی دارن استفاده میکنند میتونید به دلخواه هر کدام رو خواستید مسدود کنید.

لطفا قبل از سوال یک سرچ در انجمن بکنید این سوال چندین بار در انجمن پاسخ داده شده

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
ببخشید
من نرم افزاری که شما گفتید دانلود کردم لطفا در مورد نرم افزار توضیح بدهید
با کمال تشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
آموزش نرم افزار فکر کنم تو انجمن هست لطفا دوستان اگر لینکش و دارن به ایشون بدن. اما یک توضیح کلی میدم. شما همه نرم افزارها رو دونه دونه بهتون نشون میده که دارن از اینترنت استفاده میکنن شما همون میتونید اون رو محدود یا کلا مسدود کنید. جلوی هر کدوم تنظیمات مربوط به اون هست. یکم با مونهاش ور برید خیلی ساده هست.
چون الآن رو سیستمم نصب نیست جای دقیق منوهاش رو نمیتونم بهتون بگم ولی اگر نتونستید کار کنید بعدا خبر بدید براتون یک آموزش میگذارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
آقای نکویی سلام
ولله تا جایی که یادمه این برنامه فقط لحظه ای نشون میده
دیروز با یه برنامه خیلی عالی آشنا شدم که فارسی میشه - سرعت دانلود و آپلود رو نشون میده- در یکی از منوهاش نشون میده که که هر برنامه چقدر دانلود و آپلود کرده - سرعت اینترنت رو نشون میده - میتونید به برنامه اطلاع بدید که کل ترافیک ماهیانتون مثلا 30 گیگه ، و با توجه به اون 30 گیگ براتون مانتیور میکنه
خلاصه همه چیز داره به جز محدود کردن دسترسی برنامه
Cucusoft NetGuard

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اون برنامه بله همان لحظه که برنامه خاصی در حال استفاده هست نشون میده. ولی من به شخصه نیازی پیدا نکردم که آرشیو استفاده برنامه ها از اینترنت رو ببینم. چون هدف من فقط جلوگیری از نرم افزارهایی بود که شروع میکردن به آپدیت کردن و من همون موقع متوجه میشدم و مسدودش میکردم. و البته برنامه هایی هم که میدونستم ممکنه آپدیت کنن از قبل باهاش مسدود میکردم. چون میشه هر فایل اجرایی دلخواه رو وارد برنامه کرد و محدود یا مسدود کرد.

در هر صورت اگر ایشون نیاز داشته باشند آرشیو استفاده همه برنامه ها رو داشته باشند که چقدر از نت استفاده کردند میتونن برنامه ای که شما گفتید استفاده کنند...

البته از این مدل برنامه ها بگردید زیاد هست که اکثرشون کار آدم و راه میندازن.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
آموزش نرم افزار فکر کنم تو انجمن هست لطفا دوستان اگر لینکش و دارن به ایشون بدن. اما یک توضیح کلی میدم. شما همه نرم افزارها رو دونه دونه بهتون نشون میده که دارن از اینترنت استفاده میکنن شما همون میتونید اون رو محدود یا کلا مسدود کنید. جلوی هر کدوم تنظیمات مربوط به اون هست. یکم با مونهاش ور برید خیلی ساده هست.
چون الآن رو سیستمم نصب نیست جای دقیق منوهاش رو نمیتونم بهتون بگم ولی اگر نتونستید کار کنید بعدا خبر بدید براتون یک آموزش میگذارم

سلام و تشکر
آقای دیروز تست کردم خوب وعالی هست
تا حال مشکلی نداشتم
با کمال تشکر

mjzaret

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-06
87
326
من استفاده از برنامه Internet Lock رو پيشنهاد مي‌كنم.

با اين نرم افزار براي دسترسي به اينترنت مي‌تونيد رمز قرار بديد.

يا اينكه فقط اجازه استفاده از اينترنت رو براي برنامه خاصي باز بگذاريد.

شاد باشيد

بالا