آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پاك شدن ويندوز لپ تاپ SONY VIO VPCEE23FX

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام لپ تاپ SONY VIO VPCEE23FX هربار ويندوز نصب مي كنم پس از چندبار روشن وخاموش كدن ويندوز خودبخود پاك ميشه هارد تعويض شد بايوس آپديت شد ويندوز ايكس پي وسون هردو با ورژنهاي مختلف امتحان شد درضمن قبلا ويندوز اورجينال primium 7روش نصب بوده ولي مشتري پاكش كرده حتي درايو ريكاوري هم پاك كرده در ضمن درايورهاي 32 بيت اين لپ تاپ را ازكجا مي تونم تهيه كنم توسايت سوني فقط 64 بيت موجود هستش باتشكر ازهمه دوستان

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
آقا علی قربون اون های خوشکلت برم
مشابه مشکل رو داشتم - منشائ این مشکل عدم سازگاری ویندوز با درایورها بود
حالا شما یه ویندوز 64 بیت سون نصب کن و داریور های سایت سونی رو نصب کن
یرای درایورهای 32 از لینک زیر استتفاده کن
http://www.irantk.ir/irantk29582/#post155713

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام ازش استفاده كدم ولي تاچش ازكا مي افتد وكا نمي كنه بايد چكاش كنم باتشك

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام نه با 64 درست كار مي كنه ولي 32 گير مي كنه

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز
حتما دلیلی داره که فقط نسخه 64 اون ارائه میشه
در پست شماره 2 چند خط منبر رفتیم و عرض کردیم که مشکل شما عدم سازگاری درایورها با ویندوزه
شما برای اینکه درست به حرفم برسی یه ویندوز 32 نصب کن و بدون هیچ دست کاری 10 بار خاموش و روشنش کن - ببین چه اتفاقی میافته ؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام ويندوز بدون درايور حذف نميشه فق درايورهارو نصب مي كنم حذف ميشه درست فمودين مشكل از ناسازگاري ويندوز بادرايورها هستش حالا چطور مي تونم مشكلش رو حل كنم باتشكر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما نباید نسخه 32 بیت نصب کنید این سیستم برای ویندوز 64 بیت درست کار میکنه. شاید بشه درایوری بهش زد که کار بکنه ولی نباید نسخه 32 بیت نصب کنید.

اما من تا حاال تو عمرم ندیدم ویندوز 32 بیت روی سیستم عامل 64 بیت نصب بشه و بعد ویندوز خودش پاک بشه. فکر میکنم شما وقتی ویندوز بالا نمیادمیگید پاک شده!! مگر نه به این دلیل امکان نداره ویندوز پاک بشه

پاک شده یعنی اینکه اصلا پوشه windows نباشه. آیا چنین اتفاقی میفته؟ خیلی بعید میدونم و اگر فایلهای شما پاک میشه پس هاردتون خرابه!
ولی اگر ویندوز بالا نمیاد میتونه ایراد پس از نصب درایورها و عدم سازگاری باشه که ویندوز رو خراب میکنه...

من قبلا این مورد رو زیاد گفتم. شما برای چی بایوس رو فورا آپدیت میکنید؟؟ مثلا سیستم ویروس داره طرف میره بایوس رو آپدیت میکنه این یک روال اشتباست. تا زمانی که نیاز نباشه نباید دست به بایوس زد.

شما نوشتید چند بار خاموش روشن میکنید ویندوز پاک میشه. اگر این جمله رو درست نوشته باشید و منظورتون همین باشه مشکل سخت افزاری دارید!

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
من هم تا الان سیستمی ندیدم که روش نوشته 64 - ولی وقتی روش 32 میریزی جواب نمیده
به احتمال زیاد منظور آقا علی بالا نیومدن ویندوزه
ولی وقتی یک درایور اشتباه نصب میکنی لوگوی استارت ویندوز میاد و بعد از اون کامپیوتر ریست میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام منظورم از پاك شدن يعني اينكه بالا نمياد نمي دونم وقتي كه چندبار روشن وخاموش ميشه مي گه بايد كليدهاي كنترل وآلت ودليت روبزني وسيستم رو ريستارت كني وهي همين تكرار ميشه تا دوباره ويندوز رو تعويض كني تنظيمات بايوس را هم چك كردم روي هارد بود ودر ضمن بايوس را آبديت نكردم باتشكر

بالا