آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل مودم ADSL D-LINK 2640u

hamidHe

کاربر
2012-10-24
9
33
سلام من امروز عضو شدم . اقا ما یه مشکلی داریم خواستیم مودمون رو اپدیت کنیم که به مشکل برخوردیم و مودم دیگه بالا نمیاد حتی نمیتونیم وارد 192.168.1.1 بشیم . چراغ های نت و پاور روشن میمونه و هیچ تغیری هم نمیکنه . ریست هم کردم فایده نداشت . به گارانتی زنگ زدم گفت از گارانتی خارجه . نمیدونم چیکار کنم ایا روشی هست که خودم فریمور رو نصب کنم و درست بشه؟ چیکار کنم؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید عجله دارم خیلی ممنون باتشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
پاسخ : مشکل مودم ADSL مهم پیگیری کنید لطفا

سلام
دوست عزیز لطفا سوال خودتون رو در بخش مودم مطرح بفرمایید. از مدیر عزیز بخش تقاضا دارم این تاپیک رو به بخش مربوطه منتقل کنند

poursobhi

کاربر vip
vip
کاربر

درورد
دوست عزیز لطفا مارک و مدل مودم رو اعلام کنید . در مودم های مارک Gnet با گارانتی گرین من چندین مورد داشتم که البته فوق العاده داغ می کردند و ریست هم نمی شدند . البته چون گارانتی داشتند سریعا تعویض نمودم . موفق باشید . بدورد

hamidHe

کاربر
2012-10-24
9
33

درورد
دوست عزیز لطفا مارک و مدل مودم رو اعلام کنید . در مودم های مارک Gnet با گارانتی گرین من چندین مورد داشتم که البته فوق العاده داغ می کردند و ریست هم نمی شدند . البته چون گارانتی داشتند سریعا تعویض نمودم . موفق باشید . بدورد

D link 2640u ولی این نه ریست میشه نه داغ میکنه فقط فایل اپدیتش معیوب بوده به خاطر همون مودم فریمورش اشکال داره چراغ نت و پاور همینجوری روشن میمونه

hamidHe

کاربر
2012-10-24
9
33

درورد

D link 2640u ولی این نه ریست میشه نه داغ میکنه فقط فایل اپدیتش معیوب بوده به خاطر همون مودم فریمورش اشکال داره چراغ نت و پاور همینجوری روشن میمونه
گارانتی هم داره میترسم قبول نکنن

mzm

کاربر vip
کاربر
2010-05-27
49
203
اصفهان

سلام.من یک بار اشتباهی میخواستم مودمو آپگرید کنم که خراب شد و با این روش درست شد.البته tplink بود از من.

:thumbsup:

پیوست‌ها

hamidHe

کاربر
2012-10-24
9
33

سلام.من یک بار اشتباهی میخواستم مودمو آپگرید کنم که خراب شد و با این روش درست شد.البته tplink بود از من.

:thumbsup:
جواب نمیده برادر . تو تنظیمات نمیره چون اصلا لن کانکت نمیشه راهی دیگه ای هست

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829

برای ریست کردنش باید دکمه ریست رو مدتی نگه دارید تا چراغ پاور خاموش شده و دوباره روشن شود آن وقت دکمه رسیت رو رها کنید.

این کار رو انجام بدید.و نتیجه رو اعلام کنید.

iliya_nazari

کاربر
2013-01-11
30
310
www.iliyacomputer.ir

سلام
مودم ADSL TP-link TD-W8950ND
مشكل:با روشن شدن مودم تمامي چراغ ها بعد از گذشت 10 ثانيه تا 1 دقيقه روشن و خاموش ميشوند
لطفا راهنمايي كنيد.
ping 192.168.1.1 نداريم
وارد تنظميات نميشود
چون مدام اتو ريست ميشود
در صورت نياز عكس از مدار بذارم.

بالا