آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نشناختن هارد اکسترنال western digital

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوستان لطفا قوانین انجمن رو رعایت فرمایید

1- نوشتن فینگلیش در سایت ممنوع هست
2- برای هر مشکل خود تاپیک جدید باز کنید و ادامه تاپیک دیگران موضوع خود رو مطرح نکنید مگر اینکه مشکل شما و نوع هارد شما دقیقا یکی باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

farbod2012

کاربر
2012-03-02
2
0
سلام
من هارد وسترن یک ترا دارم که مشکل شناسایی داره و پیغام unknow device رو میده
اگه میشه کمک کنید

emdadpc

کاربر
2013-06-25
2
3
سلام کابلتونو چک کنید.
درایورش رو آپدیت کنید.

alphasystem

کاربر vip
کاربر
2008-01-16
170
83
سلام دوستان
من یک هارد 1 ترا وسترن دیجیتال اکسترنال دارم.
وقتی هارد به سیستم وصل می کنم اول هارد را نمیشناسه اما چراغ هارد روشنه و صدای کار کردن از داخلش میاد
بعد از مدتی که میگذره هارد را میشناسه و میگه باید فرمت بشه. وقتی میگی فرمت کن میگه نمی توانم و بعد از مدتی دوباره هارد را نمشناسه و وقتی دوباره میشناسه همین ارور فرمت را میده
اطلاعات خیلی مهمی توی هارد دارم اگر میشه راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

منم همین مشکلو پیدا کردم راهی هست بدون از دست دادن اطلاعات درستش کرد؟اگه اطلاعاتش بخواد از بین بره خود هارد 2ریالم برام ارزش نداره.

mohsen++

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-27
140
633
سلام
یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال دارم که تو بعصی از سیستمها هر وقت میتونی اونو بزنی و تو مای کامپیوتر دتکت میشه
ولی توی بعضی سیستمها باید به سیستم وصل و سیستم ریستارت بشه تا شناسایی بشه اگه هم وقتی که سیستم روشنه و بالا اومده به سیستم وصل بشه شناسایی نمیشه و اصلا و تو managment هم نمیاد ظاهرا مشکل از هارد هم نیست چون یک هارد دیگه رو هم که تست کردم همین مشکل رو داشت ویندوز رو هم عوض کردم نشد
ویندوز xp sp3 سازگار ارقام
پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز برای خودتون با ذکر دقیق مدل هارد لطفا تاپیک بزنید. نباید سوالتون رو ادامه تاپیک دیگران مطرح کنید سوالتون هم اونجوری بیشتر به چشم میاد
لطفا رعایت کنید
این تاپیک بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا