آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشكل مادربرد لب تاپ دل

b3hrad11

کاربر
2012-10-13
2
2
سلام
من يه لب تاپ دل )DELL VOSTRO 1500 دارم كه مادربردش ايراد پيدا كرده .... من كار سنگين ازش كشيدم ، لب تاپ به مدت يك هفته با لود سي پي يو بالا روشن بود و به علت گرماي زياد رمش سوخت و فن سي پي يو ديگه روشن نميشد من خودم دستي واسش سيم كشيدم و فن رو با برق usb روشن ميكنم الان لب تاپ 1 ساله كه اين جوري كار ميكنه و يه مشكل خيلي بزرگ ديگه كه داره لود cpu دز حالت عالي بالاست اگه چند تا نرم افزار باز كنم لود cpu ميره روي 100 % و ديگه پايين نمياد و بايد ريست كنم

حالا كسي ميتونه بگه مشكلش دقيقا چيه و كسي با جايي هست كه واسم تعميرش كنه يا داشته باشه برم يكي بخرم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
با سلام اين سئوال بايد در بخش لپ تاپ مطرح مي كرديد دراونجا مطرح كنيد تا اساتيد راهنماييتون كنند باتشكر

b3hrad11

کاربر
2012-10-13
2
2
شرمنده اين پست توسط مدير بخش پاك بشه من توي فروم لب تاپ مطرح ميكنم بار اولي كه انجمن رو ديدم بروزرم كامل لود نشد بخش لب تاپ رو نديدم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
شرمنده اين پست توسط مدير بخش پاك بشه من توي فروم لب تاپ مطرح ميكنم بار اولي كه انجمن رو ديدم بروزرم كامل لود نشد بخش لب تاپ رو نديدم
با درود خدمت شما
دوست عزیزم چون با سایت آشنا نبودید اشکالی ندارد .
شما بین cpu و هیت سینک را تمیز کرده و مجدد خمیز سیلیکون بزنید قسمت های فن و مسیر گردش هوا را تمیز و خاک گیری کنید البته بهتر است از بازار و شرکت های تعمیرات سخت افزار یک فن اورجینال تهیه کنید و نصب کنید بهتر است از usb برق نگیرید
در مرحله بعد بایوس را با نسخه جدید آپدیت کنید
در آخر هم مجدد ویندوز را نصب کنید
موفق باشید

بالا