آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل : نحوه شارژ کردن لامپ تصویر ایفونهای سیاه و سفید

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
با سلام
یک مانیتور سیاه وسفید کوماکس بعد از 3 الی 4 ثانیه تصویر قطع میشود و تقریبا شبیه حالت راستر در تلویزیون میشود و ولتاژ سکرین و فو*** ان به شدت کم میشود ولی زمانی که سوکت لامپ تصویر جدا میکنم تا زمانی که ایفون روشن

است ولتاژ اسکرین و فو*** تعغییری نمیکند حالا اگر دوستان طریقه شارژ لامپ تصویر های سیا ه وسفید را میدادند لطفا در سایت قرار بدهند و اگر راه حلی برای تعمیر این عیب میدادند لطفا راهنمایی کنند
مرسی

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
دوست من سلام لامپ تصویر شما از کدام نوع است گان کوچیک یا گان بزرگ؟؟؟؟
عکسی قرار دهید تا توضبح دهم

با سلام

لامپ تصویر گان باریک است و پایهای ان g1 وg2 وf1 و h1 h2 میباشد که من به هر شکلی این پایها وصل کردم تاثیری نداشت پایهای h که به فیلمان وصل است پایه g2 به ولتاژ اسکرین وصل شده و پایه f1 هم به فو*** وصل شده و پایه g1 هم باید شبکه باشد ولی به هر شکلی وصل میکنم شارژ نمیشود

ضمنا جناب sonysony لامپ تصویر با یک مدل مثل خودش عوض کردم و مطمین شدم که خراب است
مرسی

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
دوست من سلام لامپ تصویر شما از کدام نوع است گان کوچیک یا گان بزرگ؟؟؟؟
عکسی قرار دهید تا توضبح دهم

با سلام

لامپ تصویر گان باریک است و پایهای ان g1 وg2 وf1 و h1 h2 میباشد که من به هر شکلی این پایها وصل کردم تاثیری نداشت پایهای h که به فیلمان وصل است پایه g2 به ولتاژ اسکرین وصل شده و پایه f1 هم به فو*** وصل شده و پایه g1 هم باید شبکه باشد ولی به هر شکلی وصل میکنم شارژ نمیشود

ضمنا جناب sonysony لامپ تصویر با یک مدل مثل خودش عوض کردم و مطمین شدم که خراب است
مرسی

سلام ممنون به خاطر توضیح دادن شما بنده حدس زدم شاید روی برد مشکل داشته باشید به خاطر همین پرسیدم لامپ شما از کدام نوع میباشد

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام وتشکر و کسب اجازه از دست اندرکاران :
1- آیا فیلامان روشن میشود؟
2- ولتاژ فیلامان چقدر است؟
3- در بعضی مواقع باافزایش ولتاژ فیلامان تصویر میآید.

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
با سلام وتشکر و کسب اجازه از دست اندرکاران :
1- آیا فیلامان روشن میشود؟
2- ولتاژ فیلامان چقدر است؟
3- در بعضی مواقع باافزایش ولتاژ فیلامان تصویر میآید.

با سلام

فیلمان را فقط میتوان با اسکوپ ولتاز گرفت

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام،عزیزان منم دقیقم با همین مشکل زیاد برخوردم،،،و واقعا دنبال یه شارژر لامپ برای آیفون میگردم ،اگه کسی داره راهنماییم کنه لطفا،ممنونم

بالا