آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یخچال فریزر سینجر سرمای خهوب یخچال باسرما ی کم فریزر و فن ان هم کار نمیکند؟

said92

کاربر
2012-10-10
2
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
پارسال اشتباه کردم و یک یخچال فریز وطنی سینجر خریدم دو طبقه
چند روز بود که قسمت فریز آن عجیب پر از برفک و یخ شده بود یک دفعه هم دیگه آب رو یخ نمیزنه ولی دمای خود یخچال خوبه حقیقتش جایی هست که دسترسی به تعمیر کار هم کمی مشکله امروز طبق مطالب توی سایت در پوش قسمت فریزر رو باز کردم دیدم که این فن کار نمیکنه ولی دور تا دور قسمت پوشاننده محفظه فریزر یخ زده دما سنج روی در فیخچال هم عدد بیخودی میده میگه فریزر دماش منهی هشته !! فکر کنم همش بخاط فن باشه نظر اساتید راجع این مشکل چیه .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
با تشکر

آخرین ویرایش:

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
در یخچال های نوفراست کنترل کردن 3قطعه ضروری است 1-تایمر که پشت یخچال است 2-ترموفیوزکه چسبده به اوابراتور است 3-ترمودیسک که بالای اوابراتور است که با توجه به یخچال فریزر سینجرایرادبه ترتیب اولویت ترموفیوز-ترمودیسک وتایمراست وکلا در هر بازاری یافت میشودموفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: said92

khibar36

کاربر
2012-12-28
11
10
سلام ودر ادامه راهنمایی های دوستمون /سبلان کو /المنت ذوب برفک اواپراتور نیز چک شود.

hossein1q

کاربر
2015-05-29
2
0
با سلام یه یخچال فریز سنجر دارم که فریزر کار می کنه اما یخچال مواد غذایی رو سرد نمی کنه گازش و تایمر رو عوض کردن اما بازم مثله قبله لطفا راهنماییم کنید

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام خدمت دوستان عزیز
پارسال اشتباه کردم و یک یخچال فریز وطنی سینجر خریدم دو طبقه
چند روز بود که قسمت فریز آن عجیب پر از برفک و یخ شده بود یک دفعه هم دیگه آب رو یخ نمیزنه ولی دمای خود یخچال خوبه حقیقتش جایی هست که دسترسی به تعمیر کار هم کمی مشکله امروز طبق مطالب توی سایت در پوش قسمت فریزر رو باز کردم دیدم که این فن کار نمیکنه ولی دور تا دور قسمت پوشاننده محفظه فریزر یخ زده دما سنج روی در فیخچال هم عدد بیخودی میده میگه فریزر دماش منهی هشته !! فکر کنم همش بخاط فن باشه نظر اساتید راجع این مشکل چیه .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
با تشکر
برفک به خاطر عدم کارکرد سیستم ذوب برفک است،دنبال کپسول شفاف وباریکی بگردید که به لوله هاوصل است ودو عدد سیم به آن وارد شده است این قطعه فیوزی است که هنگام سوختن کل عمل ذوب برفک مختل میشود و75تانهایت 85 درجه جایگزین کنید
مورد دوم گیرپاچ بودن فن است که به علت عدم گردش هوا برفک سفید (مانندکف دریا) جمع میشود بررسی کنید ببینید اگر گیر بود فقط وفقط روغن چرخ خیاطی ژانومه به بوشهای فن بزنید
مشکل تایمر والمنت نیز در الویت آخر هستند،اگر برفکها را دستی آب کنید وبعد 24 ساعت هیچ برفکی روی لوله نبینید این دو قطعه سالمند--ضمنا دمای فریزر حداقل باید 14- باشد واون هشت به درد نمیخوره

jaryan

کاربر
2014-09-22
1
0
یخچال آزمایش لیبهر وقتی فن ان کار نمی کند عیب از کجاست کنترل برد سالم است . ترمو فیوز سالم است المنت حرارتی سالم است

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
یخچال آزمایش لیبهر وقتی فن ان کار نمی کند عیب از کجاست کنترل برد سالم است . ترمو فیوز سالم است المنت حرارتی سالم است
ترمودیسک چک شود-در دمای پایین تر از 12- باید وصل کند

بالا