آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

حرف دل-درد دل-شكايت-نصيحت-ناگفته ها-گلايه و هر چه مي خواهد دل تنگت بگو

rashonh

کاربر
2012-01-18
38
102
در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می توانید در سجیه دید، این شمالی ترین شهر دانمارکیهاست، جایی که دریای بالتیک و دریای شمال بهم میپیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی شوند و بنابرین این راستا بوجود می آید.

31595_175.jpg

و این همان چیزی است که در قرآن آمده است.

سورة مبارکه الرحمن

مَرَجَ الْبَحْرَیْن

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج
سلام دوستان ، بعداز چندسالی کار و بعددست پنجه نرم کردن با بیمارییاش حالا که خونه نشین شدم تازه فهمیدم اگر مشتری مثل یک .... با من رفتار کرده من بودم که این اتفاق افتاده ، 1- وفای به عهد با مشتری نکردم - اونم چند بار آمده و رفته بعد ......؟ ، حالا دلیل کاری که من کردم (بی برنامگی - بی نظمی بود اتفاقی که میافتد با اعصاب خراب روزم را میگذرانم) و نمیتونم سالم کار کنم ولی امروز چند روش جدیدی با بالای رفتن سنم انتخاب کردم که صبب شده که لااقل با مشتری اعصاب خوردی کمتر دارم- 1 کارسره کار نمیگیرم و فکر عیب گره خورده را میکنم ، البته فراموش نمیکنم که من هم همدرد شما هستم . همه گیی شما استادان گرامی را به خدا میسپارم .

aligiti

کاربر
2011-12-26
48
80
مرند
اگه خوب دقت کرده باشید مردم از تعمیرکاران خون به دل هستن
آیا تا الان بهش فکر کردید
چرا مردم به تعمیرکار به چشم یک دزد نگاه میکنن و تا چیزی میشه میگن قطعات وسیلمون رو دزدید
چرا مردم وسیله تعمیر شده رو مثل روز اول دوس ندارن و همش به فکر پولی هستن که بابت تعمیر دادند
ایا تا الان متوجه شدید که مردم پول تعمیرکار رو به صورت ناراضی میدن
و...

سلام دوست عزیز
1- برخی افراد به اسم تعمیر کار پولهای هنگفتی از مردم میگیرن وجنس رو الکی تعمیر میکنند
2- من خودم یک led لپ تاپ هفته پیش تعویض کردم 30000 تومان دستمزد گرفتم و به همکار دادم همکار از مشتری به اسم من بدون هیچ دردسری 50000 تومان دستمزد گرفته وبه اسم تعمیر کار که من باشم تموم شده
یه پیشنهاد هم داشتم که دوستانی که تجربشون بیشتره حدود قیمت تعمیرات رو مشخص کنند تا تقریبا یک قیمت مشخص برا تعمیرات داشته باشیم
با سپاس

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
با سلام .
دوستی تعریف کرده بود .در یک کارخانه تکنسین بعد از تعمیر یک دستگاه فاکتور آنرا که 1000 دلار بود به حسابداری داد .حسابدار به اصطلاح خواست زرنگی کنه و گفت میشه قیمت قطعه را هم بنویسید.

تکنسین یک فاکتور جدید نوشت نام قطعه معیوب=20 دلار . 25سال تجربه و پیدا کردن ایراد دستگاه=980 دلار.
یاعلی.

آخرین ویرایش:

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
من هم یک گلایه داشتم از مدیریت سایت و اون هم اینه که هیچ تفاوتی بین کابران وجود نداره خیلی از کابرا هستیم که هر روز به سایت سر میزنیم در مشکلات رو مطالعه و در صورت لزوم و یا دونستن مشکل راهنمایی میکنیم که گره از کار باز شه و هیچ فرقی بین ما و اون کسی که فقط ماطلب رو میخونه و استفاده میکنه نداریم...
کاش میشد در مورد غیر فعال دن اکانتمون و پرداخت حق عضویت یه سری شرایط تشویقی در نظر گرفت هر چند که مبلغ حق عضویت عدد ناچیزی هست.

بالا