آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار فلزیاب Miner 4

shahinsoft

کاربر
2007-06-26
4
10
سلام
قطعات یا برد آماده یا دستگاه مونتاژ شده رو از کجا میتونم بگیرم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

omidmetal

کاربر
2014-03-24
2
3
Re: پاسخ : مدار فلزیاب Miner 4

سلام
تو بازار این مدل نیست وبجاش میتونی از این مدل استفاده کنی miw4022 که تو بازار هست فقط پایه هاش با مدل tel3-2011 یخورده متفاوت هست​
دوستان و اساتید گرامی سلام

در رابطه با این قطعه باید بگم که این دو قطعه یعنی تل2 و تل3 هر دوی اینها کانورتر دی سی به دی سی ایزوله شده هستند . یعنی منفی خروجی و منفی ورودی هیچ ارتباطی به هم ندارند که چنان چه غیر از این بود میشد حتی از آی سی های رایج 7805 نیز استفاده نمود که البته این چنین نیست و در این مدار نه تنها خروجی باید 5 ولت باشد بلکه آمپر خروجی مد نظر بوده و ثانیا حتما بتید ایزوله شده باشد . این 2 قطعه هر 2 خروجی 5 ولت ایزوله دارند با آمپر بالا با این تفاوت که تل3 این دستگاه یک کانورتر با خروجی معمولی یعنی یک مثبت و یک منفی و تل2 یاد شده در این پروژه یک کانورتر با 3 سر خروجی ( کامپلیمنت ) یعنی یک شاسی و یک مثبت و یک منفی است

معادل این قطعات در انواع فراوان یافت میشود که به عنوان مثال میشود محصولات شرکت مین مکس چین که ارزان ترین آنها است را استفاده نمود که هیچ فرقی با قطعه اصلی این پروژه ( که مربوط به شرکت تراکو پاور است ) در کارکرد و بازده نداشته و تنها پایه های آن جا به جا میباشد . با قیمت تقریبی 35 هزار تومان

MINMAX DOT COM
معادل TEL2 = MDWI03-24D05
معادل TEL3 = MDWI03-48S05

در سایت مین مکس دیتا شیت و پایه های قطعات موجود است و دیتا شیت تراکو پاور هم به راحتی در گوگل یافت میشود با مقایسه آنها به راحتی میتوانید این دو قطعه را جایگزین نمایید . امیدوارم مفید واقع شده باشد

stavakoli99

کاربر
2015-05-07
3
4
پاسخ : Re: پاسخ : مدار فلزیاب Miner 4

سلام دوستان
فایل هگز اصلی ماینر 4 رو کسی نداره؟؟؟؟؟؟

• Like

d.rmardin

کاربر
2013-06-23
69
312
سلام دوستان واساتیدعزیزمن به دست این ماینرکلافه شدم همه چیزدرسته منهاوقتی واردمنوی تنظیمات میشم قفل میشه نمی تونم تنظیمات روانجام بدم وحتی بوسیله دکمه اینترازمنو هم خارج نمی شه بایددستگاه روخاموش وروشن کنم یکی هم اینه که خیلی ضعیف می باشدطلا رومیزارم روی لوپ شناسایی نمی کنه لطفا اساتیدعزیزراهنمایی فرمایدچون هزینه زیادکردم.باتشکر

d.rmardin

کاربر
2013-06-23
69
312
سلام دوستان واساتیدعزیزمن به دست این ماینرکلافه شدم همه چیزدرسته منهاوقتی واردمنوی تنظیمات میشم قفل میشه نمی تونم تنظیمات روانجام بدم وحتی بوسیله دکمه اینترازمنو هم خارج نمی شه بایددستگاه روخاموش وروشن کنم یکی هم اینه که خیلی ضعیف می باشدطلا رومیزارم روی لوپ شناسایی نمی کنه لطفا اساتیدعزیزراهنمایی فرمایدچون هزینه زیادکردم.باتشکر

يادآوري مجدد

3254347056

کاربر
2016-07-30
3
2
سلام .من تازه ثبت نام شده ام از مدیران وتمام همکاران بخاطر امکانات موجود نهایت تشکر را دارم .(nikpor)

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
سلام دوستان واساتیدعزیزمن به دست این ماینرکلافه شدم همه چیزدرسته منهاوقتی واردمنوی تنظیمات میشم قفل میشه نمی تونم تنظیمات روانجام بدم وحتی بوسیله دکمه اینترازمنو هم خارج نمی شه بایددستگاه روخاموش وروشن کنم یکی هم اینه که خیلی ضعیف می باشد طلا رومیزارم روی لوپ شناسایی نمی کنه لطفا اساتید عزیزر اهنمایی فرمایدچون هزینه زیادکردم.باتشکر
22پیکو های سر پایه های کریستال را تعویض کنید. چک کنید فیوزبیت ها را درست تنظیم نموده باشید

Abelonia

کاربر
2016-01-19
3
1
سلام دوستان
ببخشید من سوالی داشتم در مورد ماینر 4
من دستگاه رو ساختم
بالا میاد و لوپ هم رو 2/4 اهم هست
وقتی روشن میشه چهار خونه ازش پره و صدای بندگو قطع نمیشه و اصلا به هیچ فلزی رو سنس نمیکنه و کار نمیکنه
اما فیوز بیتها درستن و همه ی عملیاتها رو انجام میده تو منو میره و کلا سالمه اما اصلا فلزات رو سنس نمیکنه
و وقتی کالیبر میکنم صدای بلندگو قطع میشه و ست نیو دیتا رو مینویسه و رو هر فلزی میزارم اصلا کار نمیکنه
و وقتی یک جسم رو به لوپ نزدیک میکنم صدای وز وز از لوپ میاد یعنی پالس قطع نمیکنه
دوستان یه کمکی کنید

• Like

YASANAZADI

کاربر
2017-01-16
1
1
با سلام به تمام دوستان لطفا pcbوhexفلزیاب digger-2 میخام کسی کمکم کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

Faouzi

کاربر
2020-12-12
3
0
39
سلام عليكم
من در فکر ساختن این دستگاه هستم... از شما راهنمایی میخواهم نظر شما در مورد آن در زمینه چیست... آیا برای طلا خوب است... آیا ساخت آن مشکلی دارد... نظر، خداوند به شما جزای خیر بدهد

بالا