آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک کتید : شکسته شدن LCD اپل Iphone 4s

hasti

کاربر
2007-10-01
7
15
درود به دوستان

ما یه IPhone 4s داریم صفحش شکسته ... بعضی از افراد میگن آیفون رو نمیشه صفحشو عوض کرد ...

می خواسم بیبینم آیا این حرف درسته ؟؟؟؟؟ اگه درست میشه میصرفه ؟؟؟؟ و اینکه تاچ اسکرینش با ال سی دیش رو همه یا میشه جدا عوض کرد ؟؟؟

خود گوشی روشن میشه و مشکلی نداره ... ولی افتاد زمین و صفحش شکست ...

پیشا پیش ممنون ....
:32000000:

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

ال سی دی و تاچش یکیه باهم هر دو با هم هستند قیمتش هم حول و حوش 70000 تومان هست و می صرفه

bahram68

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-04
224
425
ilam
با سلام خیلی راحت عوض میشه فقط باید 2 تا پیچ زیر گوشی رو باز کرد بعد با یه پلاستیک مکنده که میزنن به شیشه lcd رو جدا کنی بعد یکی دیگه نصب کنی

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام ال سی دی این گوشی خیلی ارزانتر از این که دوست ماگفتن چون گوشی دست دومش حدود 700-800 تومان هست با اچار مخصوص اپل باز میشه از پشت چون بعضی از گوشی های جدید از جلو باز میشه راحته

sami_151394

کاربر
2014-05-07
5
8
درود به دوستان

ما یه IPhone 4s داریم صفحش شکسته ... بعضی از افراد میگن آیفون رو نمیشه صفحشو عوض کرد ...

می خواسم بیبینم آیا این حرف درسته ؟؟؟؟؟ اگه درست میشه میصرفه ؟؟؟؟ و اینکه تاچ اسکرینش با ال سی دیش رو همه یا میشه جدا عوض کرد ؟؟؟

خود گوشی روشن میشه و مشکلی نداره ... ولی افتاد زمین و صفحش شکست ...

پیشا پیش ممنون ....
:32000000:

سلام هستی جان تشکر میکنم از دوستانی که راهنماییت کردن. من یه پیشنهادی دارم چون گوشی منم مثل شما از دستم افتاد و صفحه اش شکست. اگه خواستی میتونم بهت آدرس بدم گوشیتو بفرستی به فروشگاهی که گوشی منو تعمیر کرد. گوشیم مثل روز اول داره کار میکنه. با هزینه پستی که دادم نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی شد.
موفق باشی

بالا