آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

دوستان من دارم برای مسابقات مین یاب دستی آماده می شم می خواستم ازتون خواهش کنم بهم بگید چه فلزیابی برای مسابقات مناسبه و دوستان اگر در مسابقات شرکت کردن لطفاً منو راهنمایی کنن که از بین مدارات ماینر و دلتا 2 و دلتا 3 و گلداسکن و gray pulse و stuar یا هر کدوم که نظر خودتونه ...... کدومشون برای مسابقات مناسب ترند با توجه به قوانین هم باید بگم که زمین کاملاً خاکی و مدار هم باید علاوه بر ثبات و پایداری بتونه چند تا میخ (دو الی سه تا) یا یک درب قوطی کنسرو را در حداقل 40 سانت بتونه بزنه و می دونید که نسبت به خاک هم حساسیت به خرج نده در ضمن این عمق هایی را هم که گفتم بتونه در خاک بزنه.:29000000:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
دوستان من دارم برای مسابقات مین یاب دستی آماده می شم می خواستم ازتون خواهش کنم بهم بگید چه فلزیابی برای مسابقات مناسبه و دوستان اگر در مسابقات شرکت کردن لطفاً منو راهنمایی کنن که از بین مدارات ماینر و دلتا 2 و دلتا 3 و گلداسکن و gray pulse و stuar یا هر کدوم که نظر خودتونه ...... کدومشون برای مسابقات مناسب ترند با توجه به قوانین هم باید بگم کهزمین کاملاً خاکی و مدار هم باید علاوه بر ثبات و پایداری بتونه چند تا میخ (دو الی سه تا) یا یک درب قوطی کنسرو را در حداقل 40 سانت بتونه بزنه و می دونید که نسبت به خاک هم حساسیت به خرج نده در ضمن این عمق هایی را هم که گفتم بتونه در خاک بزنه.:29000000:

برای استفاده در روبات فقط clone pi-AVR روکه دو برد روی هم سوار شده را بسازید.مدار دیگه ای هم جواب کارتون رو نمیده جز اون.چون برای روبات فلزیابتون باید حتما اوتو بالانس اشته باشه که بدنه خود روبات رو حذف کنه

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
این قطعه ای که روش نوشته traco power چیه ؟ ممنون میشم کمک کنید

اون قطعات مبدل DC to DC هست. حالا چرا ما باید DC رو به DC تبدیل کنیم؟ جواب: برای اینکه باید زمین یا منفی مدار جدا بشه.وقتی می خواهیم 2 زمین یا منفی جداگانه از هم داشته باشیم از این قطعات استفاده می کنیم. برای تست اگر منفی خروجی را با منفی ورودی تست اتصال بگیرید خواهید دید که ه هم راه نمی دهند. ساخت این مدار دیگر به صرفه نیست و البته بسیار هم سخت هست. پیشنهاد می کنم نسازید.

m1427n

کاربر
2014-12-22
1
1
سلام
میشه در مورد
Serch mod
serch memory
serch gain
که از منوهای مربوط به ماینر اطلاعاتی بدید
قبلا هم براتون پیغام گذاشتم
از راهنمایی تون متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

alirezaparse

کاربر
2013-01-10
9
22
سلام ما مشکل کمبود بار داریم مشکل کجاست پایه 40 آی سی هم نیم ولت هست

korush68

کاربر
2014-12-26
1
0
دوستان کسی هست بدون چرا ماینر فقط بوق میکشه در صورتی که نه ال سی دی بالا میاد نه کی پد عمل میکنه
ممنون میشم کسی علت رو بیان کنه

691743

کاربر vip
کاربر
2015-02-12
34
48
سلام جناب mr metalهنوز تو پست تشریف دارین که اگر مشکلی بود مزاحم بشیم

691743

کاربر vip
کاربر
2015-02-12
34
48
نمای ظاهری تاپیک رو عوض کردین مبارکه اگر یه فکری هم برای دانلود کردن فایلها میکردین خیلی خوب میشد هیچکدوم از فایلهای رر اتود نمیشه

بالا