آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل ماینر Miner 4 تقدیم به کاربران گرامی iRanTK

damavandfx

کاربر
2012-11-09
5
14
با سلام
به تازگی مونتاژ ماینر را به پایان رساندم
وقتی روشن می کنم ال سی دی روشن می شود بدون نمایش متن 3 ثانیه بوق می زند و قطع میشه و لتاژ را چک کردم پایه G2 3.5 ولت را نشان می دهد L4040 هم 2.5 ولته لطفا راهنمایی بفرمائید
با تشکر

sami222

کاربر
2011-05-19
53
123
دوستان من دو سال قبل با این ماینر آشنا شدم ولی اینقدر ازش بد گفتن منصرف شدم و رفت مبجاش دلتاپالس رو ساختم که خوب نبود! میخوام از دوستا بپرسم ماینر کلا چطوره؟

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
دوستان من دو سال قبل با این ماینر آشنا شدم ولی اینقدر ازش بد گفتن منصرف شدم و رفت مبجاش دلتاپالس رو ساختم که خوب نبود! میخوام از دوستا بپرسم ماینر کلا چطوره؟

چندین بار در صفحات قبل توضیح داده شده. لطفا تا زمانی که تاپیک را مطالعه نکردید از پرسیدن سوالات کلی پرهیز کنید.

sami222

کاربر
2011-05-19
53
123
چندین بار در صفحات قبل توضیح داده شده. لطفا تا زمانی که تاپیک را مطالعه نکردید از پرسیدن سوالات کلی پرهیز کنید.
خوب یه جورایی همه میدونید که ماینر محدوده و....
ولی منظورم باتوجه با نبود یک مدار عملی صحیح توی نت بود بعدشمن من تا نزدیک 50-60 صفحه رو خوندم ولی خوندن 131 صفحه یه آدم واقعا بیکار میخواد!

دوست عزیزم جنابsami 222 باید خدمت شما عرض کنم که درسته مدار های سری ماینر (2 و 4 و...) قدرت تفکیک دارند اما کارایی آن برای اپراطور آن به 10 درصد هم نمی رسد و نمی توان به آن اعتماد کرد اما تفکیک مدار دلتا 3 می توانم بطور قطع بگویم که حدود 50 درصد کارایی دارد و در تشخیص فلز می تواند به شما کمک کند ، چه ربطی داره که شما میکروی آن را از کجا تهیه می کنید و مگر خریداری آن از آقای دمیر مشکلی دارد تازه اگر هم نمی خواهید آن را خودتان مستقیماًً از ایشان بگیرید می توانید از برخی افراد در تهران آن را خریداری کنید یا از طریق جناب آتی** که در همین انجمن هستند راجع به خرید آن صحبت کنید و همین طور به شما بگم که اگر در دلتا 2 از قطعات سالم و مرغوب استفاده کنید مخصوصاً مقاومت های 1 درصد هیچگونه مشکل و بی ثباتی در آن مشاهده نخواهید کرد و می توانید نتیجه ی خوبی را که دوستان در همین انجمن از ساخت آن داشته اند را ببینید و با توجه به آن توضیحات و نصیحت ها ی آنان مدارتان به خوبی کار خواهد کرد همین طور فیلم های کارکرد آن را در you tube می توانید ببینید و در ضمن با توجه به توصیه ی دوستمان آقای mahdi D.A.M من به زودی فیلمی از نحوه ی کارکرد مدارم هم در هوا و هم در خاک قرار می دهم فقط الآن مقداری سرم شلوغ است و در امتحاناتم است قول می دهم بعد از آن در اسرع وقت فیلم کارکرد و سنس عالی مدارم را به نمایش می گذارم تا دوستان دیگر بهانه ای راجع به پایداری کم آن و سنس کم فلزات و تشخیص املاح و کوزه نداشته باشند در ضمن شما مطالب من و دوستان را در زمینه ی دلتا 2 در تاپیک مخصوص آن برای کارایی بهتر مدارتان بخوانید.
در ضمن این را هم بگم دوست عزیز که من قصد بد گویی از ماینر و تعریف از دلتا را ندارم و نمی خواهم شما را در ساخت ماینر نا امید کنم چون خود من حدود 4 سال روی دو فلزیاب ماینر 2 و ماینر 4 کار کردم و برای آنها نیز در خرید و استفاده قطعات سنگ تمام گذاشتم ولی با این حال یک چهارم مدارات سری دلتا از آن نتیجه نگرفتم برای همین نا امید شدم و آن را کنار گذاشتم و حرفهایم فقط نصیحتی بود به شما و بس من منکر ماینر نیستم چون به نظر من با توجه با این سخت افزار پیچیده و وجود دو میکرو در آن باید کارایی عالی و تفکیک خوبی داشته باشد اما نه با این برنامه های موجود و فایل های هگز بلکه با برنامه ی اصلی آن که سازنده ی آن می فروشد و هپچ محدودیتی ندارد و شاید هم با آن برنامه از دلتا 2 و دلتا 3 بهتر باشد اما در حال حاضر و با این محدودیت ها اصلاً و اصلاً ارزش ساخت و هزینه ی بالا را ندارد. همین طور من به شما پیشنهاد می کنم فلزیاب soha3 را که از نوع ib است را بسازید چون خود من از آن هم نتیجه ی عالی گرفتم و تفکیک مناسب و هزینه ی ساخت بسیار کمی نسبت به کارایی خوبش دارد ولی قدرت سنس این فلزیاب از فلزیاب های سری pi مقداری کم است ولی باز هم کارایی جالبی دارد.:212:

آخرین ویرایش:
بالا