آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن 1537

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dtdm

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-08-07
269
722
تهران
www.puzel.ir
با سلام یک لپ تاب دل زیر دست هست که موقع استارت اول ال ای دی های ان یک بار به ترتیب روشن و خاموش می شود بعد از دی وی دی رایتر صدا می آید ولی نه فن می چرخد نه تصویر می دهد و با کابل vga هم تصویر ندارم چه کنم؟

عصر ارتباط

کاربر
2011-12-04
164
749
مشهد
با سلام یک لپ تاب دل زیر دست هست که موقع استارت اول ال ای دی های ان یک بار به ترتیب روشن و خاموش می شود بعد از دی وی دی رایتر صدا می آید ولی نه فن می چرخد نه تصویر می دهد و با کابل vga هم تصویر ندارم چه کنم؟

به نام خدا .
دوست گرامی شما اول از همه اداپتور راچک کنید باید حدود 19/5 ولت کامل باشد اگر ولتازشما کم بود حتما از اداپتور دیگه استفاده کنید .

نتیجه بعدی اگه مورد عیب کماکان بود حتما باطری را خارج کرده و تست کنید.

مورد بعدی در قسمت رگوله برق و باطری یه ای سی فت و تقسیم ولتاز شارژباطری وجود دارد که باید حتما چک و تعویض شود .
و مورد دیگر اینکهشما بایاس سیستم را هم چک کنید موفق باشید و منتظر نظر دیگر مدیران بخش باشید

عصر ارتباط

کاربر
2011-12-04
164
749
مشهد
با سلام خدمت دوست گلم بایوس را پروگرام کردم ولی اون فت که میگید در کجا قرار داره

با سلام ورودی برق 19 ولت و بعد به قسمت کاندکتور تفکیک ولتاژمیرسد که یک ای سی وجود دارد که هم برق باطری و هم برق را از طریق این ای سی مستقیم میکند.
دوست عزیز اگر میتونید یه عکس با کیفیت بالا در سایت بگذارید تا بنده نگاه کنم ممنون

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,448
تو همین نزدیکی ها
دوست عزیز چرا قوانین انجمن را رعایت نمی کنید؟
این چندمین بارهست که پست با عنوان های ناقص ارسال می کنید
این تایپک بسته شد تا ویرایش عنوان پست
امیدوارم اخرین یاداوری باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا