آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

صدای خش خش ویندوز7

grant

کاربر
2012-08-06
9
18
با درود خدمت دوستان عزیز
من یک وین 7 دارم که بعد از بالا امدن همه چی درست کار میکند منتها موقع باز کردن یه فولدر یا رفرش کردن یا حتی زمانی که kmp رو باز میکنم تا فیلمی ببینم این صدا بوجود میاید.
اول فکر کردم شاید حجم درایو c به محدوده قرمز(1.5g حجم خالی) رسیده این مشکل پیش اومد،حجم درایو رو با نرم افزار افزایش دادم
درست نشد.
کارت صدا رو هم چک کردم:sadwalk::sadwalk::sadwalk:

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود دوست من
اگه منظور شما اینه که موقع نگاه کردن یا حتی زمان خاموشی سیستم (بطوری که کامپیوتر شما خاموش ولی اسپیکرت
روشنه ) باز صدا های ناهنجار میده
احتمال اینکه واسه اتصالات فیش صدای کامپیوتر شما باشه خیلی زیاده
لطفا سر اتصال فیش ها رو خوب بشور با تینر و همونطور که خیس هست چند بار به اتصال پشت کیس و اسپیکر خودت وصل کن

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام تم ويندوز را تعويض من يا خود ويندوز بعضي از ويندوزها اينجور صداها مي دهند مشكل خاصي نيست اگه نشد بعد برو سراغ سخت افزارموفق باشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

grant

کاربر
2012-08-06
9
18
سلام تم ويندوز را تعويض من يا خود ويندوز بعضي از ويندوزها اينجور صداها مي دهند مشكل خاصي نيست اگه نشد بعد برو سراغ سخت افزارموفق باشيد

با سلام
من وقتی تم رو عوض می کنم یه تغییری نا چیزی می کنه ولی کامل درست نمیشه
به نظر شما از چی میتونه باشه؟
من چی کار باید بکنم؟
با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام شما اول كابل ها را تست كن بعد در وحله اول درايور صداتو از سايت سازندش دانلود ونصب كن بعد اگه نشد يكبار ويندوز راتعويض كن درمرحله آخر برو سراغ سخت افزار اين كارها را انجام بده اگه درست نشد باز اساتيد راهنماييت مي كنند موفق باشيد

• Like

hamid samira

کاربر
2013-03-29
1
1
salam.systeme man ye laptape.modatie ke sedaye speaker ke ziad mishe shadidan khesh khesh mikone ba sedaye kam vali na.dar zemn sedaye shut down ve sedahaye marboot be kharej karadane flash ve gheire ham avaz shode.agar kasi komaki kone mamnoon misham

• Like

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
salam.systeme man ye laptape.modatie ke sedaye speaker ke ziad mishe shadidan khesh khesh mikone ba sedaye kam vali na.dar zemn sedaye shut down ve sedahaye marboot be kharej karadane flash ve gheire ham avaz shode.agar kasi komaki kone mamnoon misham
سلام دوست لطفا فارسی تایپ کنید در غیر این صورت به مشکل شما رسیدگی نخواهد شد موفق وموید باشید

بالا