آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل بلواسکرین در تبلت فوجیتسو TH700

بهار جاوید

کاربر
2012-09-15
2
1
سلام به همگی
من سال پیش اواسط تیر یه تبلت فوجیتسو TH700 از خود بهین تکنولوژی خریدم . از اول انقدر مشکل داشت ( از جمله بلو اسکرین مرتب) که بعد از بیش از 1 ماه رفت و آمد دائم و آخر سر هم با دعوا با یه نو عوضش کردن .
این دستگاه نو هم از اول مشکل بلواسکرین داشت . بعد از 1 ماه هم مادربردش خراب شد و عوضش کردن ولی گفتن ما مشکل بلواسکرین ندیدیم .
خلاصه این که 1 سال تمام این دستگاه هر از گاهی بلواسکرین می داد و هر بار از صفحه پرینت اسکرین و فیلم می گرفتم که بهشون ثابت کنم ولی می گفتن ما تا خودمون تست نکنیم قبول نداریم و هر بار 1 هفته نگه می داشتن و بعد می گفتن دستگاه سالمه ! و نهایتا ویندوزشو عوض می کردن .
خلاصه این که آخرین بار برای صاف کرد سیم های داخل دستگاه که باعث قلمبه شدن یه قسمت از دستگاه شده بود چند بار دستگاه رو باز و بسته کردن و تحویل دادن . ( هم زمان با تموم شدن گارانتی)
از اون زمان به بعد هی بلواسکرین ها بیشتر و بیشتر شد تا الان که هر بار دستگاه رو می ذارم رو حالت اسلیپ بر می گردم می بینم خاموش شده و وقتی روشن می کنم پیام بلواسکرین می ده . غیر از اون وسط کار هم یه هو ری استارت می شه و بعدش پیغام بلواسکرین میاد ! یعنی روزی 8-9 بار !!!
به نظر شما مشکلش از کجاست؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
دوست گرامی شما یک عکس از بلو اسکرین قرار دهید تا دقیقا ایراد را خدمت شما عرض کنم
ولی معمولا این ایراد از رم یا هارد میباشد
البته در مواردی هم دیدم ایراد از شارژر باشد
موفق باشید

بهار جاوید

کاربر
2012-09-15
2
1
سلام دوست عزیز
دو تا عکس از اروری که ویندوز بعد از بالا اومدن صفحه می ده رو آپلود می کنم .
یه سوالی هم داشتم : با توجه به این که من قبلا حداقل دوبار به مدت7-10 روز لپ تاپ رو با اعلام این مشکل در زمان گارانتی به شرکت بردم و هربار شرکت گفته عیب نداره ، حالا که گارانتی تموم شده ، من حق دارم از شرکت انتظار داشته باشم که تعمیرات رو رایگان انجام بده ؟ ( منظورم اینه که شرکت نتونسته عیب رو تشخیص بده و از این بابت مسئوله)
خیلی ممنون از کمکتون
http://uploadtak.com/images/q7671_win_error.jpg
http://uploadtak.com/images/q4278_win_error2.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی شما باید در وحله اول ویندوز آن را تعویض کنید و مهمتر از آن اینست که درایورهای جدید و آخرین نسخه را از اینترنت دانلود کنید و نصب کنید و به آن کسی که درایورهای دقیق آن را برایتان دانلود میکند بگویید که برایتان بر روی cd یا dvd رایت کند به احتمال بسیار زیاد حل میشود
البته امکان دارد شارژر و تغذیه آن ضعیف شده باشد و یا اسلات ها و فلت های درون آن جا باز کرده باشد
البته در مورد گارانتی باید عرض کنم که احتمالش خیلی ضعیف است که مشمول گارانتی شود ولی شما با آنها صحبت کنید و بگویید واقعیت امر چنین است و اگر شما جای من بودید چه میکردید
موفق باشید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
کاربر عزیز لطفا منبعد سوالتون رو در بخش خودش بپرسید. اینجا بخش مشاوره خرید سخت افزار هست نه تعمیرات

بالا