آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

توزيع سيمکارت هاي 12 هزار توماني ادامه مي يابد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
مدير کل روابط عمومي شرکت مخابرات ايران گفت: توزيع سيمکارت هاي 12 هزار توماتي همراه اول تا تصميم نهايي مجمع شرکت مخابرات همچنان ادامه مي يابد.
طبق اعلام قبلي شرکت ارتباطات سيار ، روز دوازدهم بهمن ماه ، پايان زمان عرضه سيمکارت 12 هزار توماني اعتباري همراه اول تعيين شده بود.
داوود زارعيان اظهار داشت: روز شنبه قرار بود ادامه توزيع سيم کارت 12هزار توماني در مجمع شرکت مخابرات بررسي شود که برگزاري مجمع به چند روز آينده موکول شد.
وي گفت: وضعيت ادامه يا خاتمه توزيع سيم کارت هاي 12 هزار توماني در جلسه آينده مجمع شرکت مخابرات مشخص مي شود.
اين در حاليست که زارعيان پيش از اين اعلام کرده بود که بر اساس نياز بازار ، عرضه‌ سيمکارت اعتباري با قيمت 12هزار تومان، بايد حداقل تا 12 فروردين‌ ماه ادامه داشته باشد.
گفته مي شود سيمکارت 12هزار توماني 0919 داراي دوهزار تومان شارژ اوليه بوده و زمان اعتبار شارژهاي مختلف اين سيمکارت به بيش از دو برابر افزايش يافته است.
در حال حاضر با عرضه سيم کارت هاي 12 هزار توماتي ، شمار مشترکان اعتباري همراه اول به 12ميليون نفر بالغ مي شود.

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,671
شهرستان سبزوار
سلام بعضی از دوستان میگوید آنتن دهی این سیمکارتها نامطلوب است وسیم کارت ایرانسل رابر سیمکارت 12هزارتومانی ترجیح میدهند .آیا شماهم دراین باره نظری دارید؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز ببخشید من مسافرت بودم و این باعث شد دیرتر جواب شما رو بدم.
نه دوست عزیز از لحاظ آنتن دهی هیچ فرقی نمیکنند چون از همان btsهای همراه اول استفاده میکنند اما از لحاظ هزینه مکالمه حرف و حدیثهایی است که من خودم تست نکردم

بالا