آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن لپ تاپ Asus A4000 A4L

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,669
176,772
iRanTK.iR
سلام

لپ تاپ فوق هنگام زدن کليد پاور چند ثانيه روشن شده و مجددا خاموش مي شود .

البته منظور روشن شدن کامل دستگاه نيست فقط چند ثانيه فن آن شروع به حرکت کرده و دستگاه کلا خاموش مي شود .

به گفته مشتري با زدن يک فلش مموري به دستگاه دستگاه هنگ کرده و يک صفحه آبي مشاهده شده و بعد از خاموش کردن دستگاه ، دستگاه ديگر روشن نشده .

من باز کردم فقط چند تا خازن 820 ميکرو 6.3 ولتي داشت که باد کرده بودند که تعويض کردم اما فرقي نکرد .

فايل بايوسشو هم جايي پيدا نکردم . امکان داره از بايوس باشه يا نه ؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود فراوان خدمت استاد عزیزم
احتمال داره ایراد از بایوس باشد و همچنین احتمال دارد ایراد از قسمت تغذیه و شارژ باشد
فقط محض احتیاط قبل از پروگرام بایوس ، یک بکاپ از بایوس بگیرید
موفق و پایدار باشید

پیوست‌ها

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
با درود فراوان خدمت استاد عزیزم
احتمال داره ایراد از بایوس باشد و همچنین احتمال دارد ایراد از قسمت تغذیه و شارژ باشد
فقط محض احتیاط قبل از پروگرام بایوس ، یک بکاپ از بایوس بگیرید
موفق و پایدار باشید

سلام استاد منم اين فايل وپيداكردم ولي چون نه rom بود ونه bin گفتم شايد نباشه مگه بغير اين فايلها هم هست باتشكر

ahwaz88

کاربر
2008-07-09
133
385
اهواز
سلام

لپ تاپ فوق هنگام زدن کليد پاور چند ثانيه روشن شده و مجددا خاموش مي شود .

البته منظور روشن شدن کامل دستگاه نيست فقط چند ثانيه فن آن شروع به حرکت کرده و دستگاه کلا خاموش مي شود .

به گفته مشتري با زدن يک فلش مموري به دستگاه دستگاه هنگ کرده و يک صفحه آبي مشاهده شده و بعد از خاموش کردن دستگاه ، دستگاه ديگر روشن نشده .

من باز کردم فقط چند تا خازن 820 ميکرو 6.3 ولتي داشت که باد کرده بودند که تعويض کردم اما فرقي نکرد .

فايل بايوسشو هم جايي پيدا نکردم . امکان داره از بايوس باشه يا نه ؟

دوست عزیز اگه با آپدیت بایوس هم مشکل حل نشد فت های اطراف سوکت شارژ رو تست کن.من دستگاه اینطوری داشتم که حتی 3 تا از فت هاش سوخته بود.معمولا روشن شدن برای چند لحظه و خاموش شدن نشان از شارتی در برد دارد.نتیجه رو لطفا اعلام کنید.

conversant

کاربر
2009-11-06
134
708
بالا