آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

بهترین روش برای بکاپ گیری از ویندوز و برنامه های نصب شده چی هست؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
الآن جلوم نیست که دقیق بگم چه کار کنید ولی می دونم خودش سایز مشخص می کنید یا DVD مشخص میکنید به ترتیب میزنه روی هر تعداد DVD که بشه. حالا دوستانی که الآن نصب دارند میتونن دقیق بهتون بگن کجاش هست

elnino909

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-12-03
960
4,808
با سلام
من از برنامه Easeus Todo Backup استفاده کردم کار کردن باهاش خیلی ساده و مطمئن است

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
وقتی که میخواهید از درایوc بک اپ بگیرید و مثلا ۱۲ گیگ است
dvd اول را که رایت کرد میزنه بیرون و میگه dvd بعدی. برای
ساخت سی دی بوتیبل یک تب داره به اسم ساخت سی دی بوتیبل
کار باهاش خیلی ساده است

MDMDM

کاربر
2012-10-26
1
0
با سلام من با نرم افزار Acronis2013 و نسخه بوتش از ویندوز 7 بک آپ گرفتم ولی بک آپ رو زمان بازگردانی که کامل میشد باز نمیگراند و خطا که با کلید ترکیبی ریست کنم .البته اینو بگم که من اون پارتیشن 100 مگابایت که قبل از درایو Primery Activeاست رو حذف و ب100 مگ را به همان درایو Primery Active (که درایو C ) است اضافه کردم(بانرم افزارParted Magic 2012.07.13) چون میخواستم ویندوز 8 نصب کنم و زمان انتخاب درایو اون 100 مگ رو UnPartition نشون میداد و من هم چون برای نصب درایورهای ویندوز 8 به مشکل خوردم خواستم برگردانم بک آپ ویندوز7 را ولی نمیشد. ولی این اذیت کردن ها خالی از لطف نبود چون بالاخره درایور ها رو نصب کردم و الان که ویندوز 8 تازه نصب شده (بعد از دو بار نصب ویندو ز چون برای نصب درایور ها دردسر کشیدم) میخوام یک بک آپ بگیرم که بعدا اذیت نشم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید. ضمنا ویندوز روی لب تاب است. اگر کسی از دوستان هم توی پ خصوصی شماره بده تا تلفنی مشکلم رو حل کنه ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
بالا