آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل با ماژولهای وایرلسhm-t,hm-r

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
من یه پروژه دارم که توش از این ماژولها استفاده کردم راستش قبل از این که این ماژولها رو وصل کنم با اتصال سیم به دو ایسی بخوبی جواب میگیرم ولی با وصل این دو ماژول توlcd دمایی که نشون میده هی تغییر میکنه مثلا 300c بعد 0cاینجوری نشون میده ولی سیم وصل میکنم 30c بخوبی نمایش میده کسی از این ماژولا اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه
3.gif
3.gif
3.gif
gmv5od7p6cveok6gwwv.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
من یه پروژه دارم که توش از این ماژولها استفاده کردم راستش قبل از این که این ماژولها رو وصل کنم با اتصال سیم به دو ایسی بخوبی جواب میگیرم ولی با وصل این دو ماژول توlcd دمایی که نشون میده هی تغییر میکنه مثلا 300c بعد 0cاینجوری نشون میده ولی سیم وصل میکنم 30c بخوبی نمایش میده کسی از این ماژولا اطلاعی داره ممنون میشم کمکم کنه
3.gif
3.gif
3.gif

سلام
دوست عزیز این ماژولها فرستنده گیرنده دیتا هستند. احتمالا با avr کار می کنید .سیگنال رادیویی که تولید میشه روی میکرو تاثیر میذاره .شما باید به تغذیه میکرو خازن 100 نانو وصل کنید احتمالا حل بشه.
موفق باشید.

ict69

کاربر
2012-11-24
1
0
سلام . باید از شرط استفاده کنی . مثلا بگی اگه عبارت sky رو گرفتی بعد دما رو بگیر و نمایش بده

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
مشکل در نویزی هست که خود گیرنده ایجاد میکنه و هیچ راه حل فیزیکی نداره جز اینکه در برنامه شما باید یک متن رو به صورت دائم به گیرنده بفرستید که با متن پیام متفاوت باشه و تمایز رو بفهمه
من خیلی کار کردم با این ماژوول

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras
بالا