آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

معرفی نرم افزاری برای نصب درایورهای کامپیوتر و لپ تاپ !

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
با سلام
شاید بعضی دوستان با این نرم افزار آشنا باشند اما جالب دیدم به دوستان معرفی کنم .
با این نرم افزار بدون نصب از روی فلش یا دی وی دی میتوان درایورهای نصب نشده سیستم را شناسایی کرد و دراکثر مواقع بصورت آفلاین نصب نمود !

DriverPack Solution 12.3 R255 Final

ویژگی های مهم DriverPack Solution 12.3 R255 Final :
  1. درایورها را به صورت آفلاین در خود دارد ولی نرم افزارهای دیگر تنها لینک دانلود درایورها را به شما می دهند.
  2. قابلیت شناسایی سخت افزارهای نصب نشده و سخت افزارهایی که نتوانسته اید درایور آنها را پیدا کرده و یا اصلا نمی دانید درایور نصب نشده مربوط به چه سخت افزاری است و یا ویندوز نتوانسته درایور ان را در CD مربوط به آن پیدا کند در این نرم افزار وجود دارد.
  3. درایورهایی را که نرم افزار شناسایی می کند و در خود ندارد شما را به لینک اختصاصی دانلود آنها از طریق سایت شرکت سازنده هدایت می کند.
امکانات نرم افزار :
  • قابلیت شناسایی سخت افزارهای نصب نشده و نصب درایور مناسب برای آنها
  • دارا بودن درایورهای 32 بیتی و 64 بیتی
  • پشتیبانی از ویندوز XP و Vista و 7 (سون)
  • قابلیت به روز رسانی درایورهای نصب شده
  • نمایش دمای CPU و مادربرد و هارد و مانیتور و ...
  • دارای رابط کاربری چند زبانه و شناسایی خودکار زبان سیستم
  • دارای دو مد کاری ساده و پیشرفته (Expert)

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
به نام تک دوست
سلام
این سی دی به شدت مورد استفاده بنده قرار میگیره
تو این چند سال اخیر ، وقتی با این سی دی اشنا شدم دیگه از مشتری بابت نصب و پیدا کردن درایورهاش هزینه ای نمیگیرم
درایور اکثر قطعات جانبی رو داخل سایتش هم گنجونده
این هم لینک دانلود
DriverPack Solution 12.3 R255 Final x86/x64 نصب خودکار درایور ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام

این نرم افزار خوبیه و ممنونم از دوستان عزیز که اینجا معرفیش کردن. اما در استفاده از اون توصیه هایی هم برای کاربران دارم. گاهی این نرم افزار درایورها رو اشتباه تشخیص میده و موجب خراب شدن درایور اصلی میشه. پس توصیه میکنم درایورهایی که نصب هست و زیاد در موردشون اطلاع ندارید با نرم افزار آپگرید نکنید.

یکی از این موردها مثلا USB3 هست که در لپ تاپهای مختلف درایورهای مختلفی داره و معمولا هم این نرم افزار نسخه های ورژن بالاتر اون درایورها رو گیر میاره و میگه نصب کنید ولی بعد از نصب دیگه دستگاه های USB3 روی سیستم شما کار نمیکنه! ممکنه در موردی هم درست کار کنه ولی به ریسکش نمیرزه.

اما در مورد کارت صدا و کارت گرافیک و قطعاتی که مشهور هستند و اعتبار بیشتری دارند خیلی کم پیش میاد اشتباه کنه. پس برای درایورهای نصب شده و ناشناس سعی کنید آپگرید اعمال نکنید
موفق باشید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام
اقای نکویی درست میگن
این برنامه گاهی اوقات درایو ها رو به اشتباه نصب میکنه و با ریست شدن مجدد ویندوز با صفحه مرگ مواجه میشدم
ولی به ندرت اتفاق میافته
شاید در هر 100 تا کامپیوتر داخل یکیشون سوتی میده

onlyiran

کاربر vip
کاربر
2007-10-26
182
1,847
شیراز
www.onlyiran.com
به نام تک دوست
سلام
این سی دی به شدت مورد استفاده بنده قرار میگیره
تو این چند سال اخیر ، وقتی با این سی دی اشنا شدم دیگه از مشتری بابت نصب و پیدا کردن درایورهاش هزینه ای نمیگیرم
درایور اکثر قطعات جانبی رو داخل سایتش هم گنجونده
این هم لینک دانلود
DriverPack Solution 12.3 R255 Final x86/x64 نصب خودکار درایور ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار

با تشکر از همه دوستان و آقای basem
یه چیزی برا من مبهمه !
در بعضی پستها یک لینک گذاشته میشه و تصحیح میشه و اعلام غیر قانونی بودن گداشتن لینک در سایت میشه و در جایی دیگه مثله اینجا تشویق میشه !!
آخه من خودم از گذاشتن لینک دریافت نرم افزار های مختلف خودداری میکنم اما بعضی جاها میبینم !
اگه میشه این مساله شفاف بشه.
با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
اگر لینک فارسی زبان از سایتهای دانلود باشه اشکال نداره و یا از سایتهای آموزشی و در مسائل غیر تخصصی سایت باشه اشکال نداره اما لینک از انجمنهای دیگه و از صفحات وبلاگ یا سایتهای تبلیغاتی دیگه خلاف مقررات هست.
امیدوارم کامل توضیح داده باشم.

بالا