آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تعمیرات کیبورد و رفع عیب آن

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
با سلام بدوستان
سوالات خود را در مورد خرابی کیبورد مطرح کنند

باسلام

دوست عزیزلطفا هیچ تایپکی بدون هماهنگی با مدیریت ایجاد نکنید

با این تایپک حدودا 4 تا 5 موضوع بدون هماهنگی ایجاد کردید که

در صورت صلاحدید ونیاز این موضوعات توسط مدیریت ایجاد خواهند شد

این موضوع هم بعد از رویت شما.بدلایلی حذف خواهد شد

موفق باشید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
سلام
اگر کیبوردی فیش نداشته باشد چطوری میتوانیم به آن 1 فیش وصل کنیم.ترتیب رنگها را نیز نمیدانیم.
با تشکر
با سلام :
دوست عزيز نگفتي نوع كي برد شما usb يا ps/2 ???? اگر طرف كيبرد منظور شما هست بستگي به مدل هاي كيبرد از رنگ هاي متفاوتي استفاده ميشه كه رايجترين رنگ انها را در شكل زير مي بينيد (گاها بجاي رنگ طوسي از رنگ سبز استفاده ميشه .
فايل زير را دانلود كنيد و از روي ان رنگ و ديتا شيت فيش كي برد ها (usb / ps.2 ,... ) كاملا مشخص كردم استفاده كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 26.3 کیلوبایت بازدیدها: 1,526

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام وتشکذ
کیبرد من ps2 است . فیشش قطع شد .کندم ومتاسفانه فیش را گم کردم.الان هیچ فیشی بر روی کیبرد وجود ندارد و فیشه قبلی هم نیست.
با سلام :
عزيزم مي تونيد يك فيش كي برد نو خريداري و طبق راهنمايي پست قبلي وصل كنيد يا اگر موس خراب داريد كه سيم ان سالم است با رعايت رنگ و شماره پين ها بازم مي تونيد استفاده كنيد .
با تشكر .
موفق باشيد .

sara62

Banned
2009-03-05
48
75
سلامی مجدد
یک سری دگمه های کیبرد کار نمیکنه.بردشو لحیم سردی دادم وقطعات روی اونو چک کردم ولی دوباره کار نکرد.
شنیدم با ماژیک کربنی درست میشه.اگر ممکنه راهنمائیم کنین.ممنون

tatu_love

کاربر
2008-11-02
31
144
russian
سلام ساله نو مبارک
کار نکردن بعضی از کاراکترها روی صفحه کلید به دلیل عدم اتصال بعضی از پایه های برد اصلی و صفحه ی مسطح کلید هاست با اسپری محل اتصال را تمیز و در نهایت محکم کنید

khoshbin

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-22
559
11,397
با سلام وتشکذ
کیبرد من ps2 است . فیشش قطع شد .کندم ومتاسفانه فیش را گم کردم.الان هیچ فیشی بر روی کیبرد وجود ندارد و فیشه قبلی هم نیست.

سلام به شما دوست عزيز
ايا بروي كيبورد شما عبارت هايs,d,g,v نوشته نشده است.

بالا