آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدارات عملی تابلوهای ثابت

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران

سلام خدمت اقای jfrrasلطفااگرمیشود برنامه ای که برای فلاشر 14کانال نوشته ای برایم بگذار تا بفهمم چگونه ازهر دوپورت AوBهمزمان در این فلاشر استفاده کرده ای همان نوشته برنامه را بزار تامن هم یاد بگیرم ،من یک PIC 16f877aتهیه کردهام که مخواهم برنامهای برای هر 4تاپورت ان بنویسم اگر لطف کنی ممنون میشوم ،

سلام
ببخشید پست رو ندیدم .
براحتی امکان پذیره.
این هم زبان بیسیک برنامه.

[hide]مشاهده فایل‌پیوست 14.rar[/hide]

سلام اقای استادببخشید دوباره مزاحم شما شدم ،من برنامه ای برای فلاشر در نرم افزار ،میکرو کد استادیو پلاس،نوشته ام وبصورت Untitled.pbpذخیره کرده ام ایا درست است ،ولی نمیدانم چگونه انرا به فایل Hexتبدیل کنم ،با کدام نرم افزار mpasmیا نرم افزارmpLab Ide v8.63میشود به فایل hex تبدیل کرد وچگونه من برنامه را بصورت باینری نوشته ام وتازه کار هستم واصلا برنامه نویسی کار نکرده ام وطریقه کار را نمیدانم متشکر میشوم.

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوستان من مدار فلاشر هفت کاناله رو گرفتم و لی مسیر نصب قطعات به همدیگه رو اصلا مشخص نکرده

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام اقای استادببخشید دوباره مزاحم شما شدم ،من برنامه ای برای فلاشر در نرم افزار ،میکرو کد استادیو پلاس،نوشته ام وبصورت Untitled.pbpذخیره کرده ام ایا درست است ،ولی نمیدانم چگونه انرا به فایل Hexتبدیل کنم ،با کدام نرم افزار mpasmیا نرم افزارmpLab Ide v8.63میشود به فایل hex تبدیل کرد وچگونه من برنامه را بصورت باینری نوشته ام وتازه کار هستم واصلا برنامه نویسی کار نکرده ام وطریقه کار را نمیدانم متشکر میشوم.

سلام
آقا بهترین راه کمپایل کردن با خود نرم افزاره!
اگر نرم افزار mpLab Ide v8.63 رو داشتید نصب کنید . اگر نه mpasm و PBP رو تو درایو C کپی کنید .سپس برنامه میکرو کد استدیو رو
اجرا کنید و طبق تصاویر کمپایلر و اسمبلر را پیداکنید البته اگر دستی نتوانستید بصورت اتوماتیک انجام دهید .
تمام کارها با میکرو کد استدیو انجام میشود. و با زدن کلید Compile هگز تولید و در فایلی ذخیره می گردد.
فایل هگز را برداشته و مستقیما روی pic بریزید.

[hide] m 1.jpg

m 2.jpg

M3.jpg[/hide]

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
دوستان من مدار فلاشر هفت کاناله رو گرفتم و لی مسیر نصب قطعات به همدیگه رو اصلا مشخص نکرده

در فرصت بعدی توضیح کاملی به شما خواهم داد.

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
387
1,538
سلام به اساتید
بنده یه فلاشر 5 کاناله لازم دارم که خیلی ساده بصورت ترتیبی چشمک بزنه و این کار رو تکرار کنه.
همچنین ساخت آن با کمترین هزینه انجام بشه.
تشکر و سپاس

بالا