آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آیا نصب نشدن ویندوزربطی به مادربرد دارد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام یک مادربرد تصویر نمی داد تعمیرش کردم الان تصویر می دهدوبالا هم میاد ولی وسط نصب ویندوز ارور می دهد سی دی ویندوز را تعویض کردم هارد .دی وی دی رایتر ورام .پاور .رم .گرافیک راهم تعویض کردم باز ارور می دهد امکان داره از مادربردباشه اگه هست چطور تعمیرش کنم در ضمن سوکت سی پی یو هم سالم هست ..... با تشکر

ip_4001

کاربر
2007-05-11
161
781
شیراز
با سلام یک مادربرد تصویر نمی داد تعمیرش کردم الان تصویر می دهدوبالا هم میاد ولی وسط نصب ویندوز ارور می دهد سی دی ویندوز را تعویض کردم هارد .دی وی دی رایتر ورام .پاور .رم .گرافیک راهم تعویض کردم باز ارور می دهد امکان داره از مادربردباشه اگه هست چطور تعمیرش کنم در ضمن سوکت سی پی یو هم سالم هست ..... با تشکر
با سمه تعالی
با سلام
احتمال زیاد خازن های اطراف cpu که حدود 10تا هست نشتی داره
شماره خازن ها 2200m\6.3v است
تعویض کن مشکلت حل میشه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
همه خازنها تعویض شده یکدست وتمیز نمی دونم یعنی ممکنه تصویر بده ودرست کار کنه ولی ویندوز نصب نشه یعنی نصب نشدن ویندوز به مادربردهم ربط داره باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
دوست عزیز مشخصات برد رو ذکر بفرمائید دوما مادربرد عیبش چی بود کجاشو تعمیر کردی ؟سوما اون اروری که میده چیه بگید یه عکس هم اگه زحمت نباشه .بعدا در خدمتیم

جناب ip_4001 همه بردها از 2200m\6.3v استفاده نمیکنند.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام یک مادربرد گیگا فکر کنم P43 خازنهای دور سی پی یو بادکرده بود که تعویض شدند وبایوس راهم پروگرام کردم ویکی از پایه های سوکت سی پی یو هم شکسته بود با لحیم درستش کردم شاید عیب ازاونجاست چون تااونجارو لحیم نکردم تصویر نداد بلاخره مادربرد تعمیر شد وتصویر هم خوب بود ودیباگر هم کد25و26 رانشون می داد ولی مشتری برده می گه روش ویندوز نصب نمیشه ارور ش پیغام نمی ده یا گیر می کنه یا ریستارت میشه فعلا دست مشتری هنوز عکسی ندارم ازش باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام یک مادربرد گیگا فکر کنم P43 خازنهای دور سی پی یو بادکرده بود که تعویض شدند وبایوس راهم پروگرام کردم ویکی از پایه های سوکت سی پی یو هم شکسته بود با لحیم درستش کردم شاید عیب ازاونجاست چون تااونجارو لحیم نکردم تصویر نداد بلاخره مادربرد تعمیر شد وتصویر هم خوب بود ودیباگر هم کد25و26 رانشون می داد ولی مشتری برده می گه روش ویندوز نصب نمیشه ارور ش پیغام نمی ده یا گیر می کنه یا ریستارت میشه فعلا دست مشتری هنوز عکسی ندارم ازش باتشکر

با درود خدمت شما
به حرف مشتری اطمینان نداشته باشید احتمالا ایراد کار از خودش است
شما خودتان باید اون سیستم را بررسی کنید
موفق باشید

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
منم یه بار یخ مورد داشتم که مشتری میگفت ویندوز نصب نمیشه.
رفتم داخل بایوس درست یادم نیست یه گزینه داشت فکر کنم ACPI یا Raid IDE با تغییر اون درست شد.

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
دوست عزیز سلام ویندوز سون (7) امتحان کن ببین میشه نصب کرد

درضمن کارت های جانبی که به مادربرد وصل میشه رو هم ازش جدا کن مثل(مودم - کارت TV - کارت صدا - کارت USB - کارت شبکه و ...)

قبل از نصب ویندوز قطعات چک میکنه اگر اون مرحله رو رد میکنه فکر نمی کنم از قطعات باشه (ولی ویندوز سون تست کن)

با تشکر
1094

آخرین ویرایش:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
با سلام آقای احمدپور
نصب ویندوز 100 در 100 به مین برد ربط دارد چرا که در حین نصب ویندوز تمامی سخت افزارها ، پورتها و شکافها
(PCI-e,RAM , ....)تست وبررسی میشه. و بستر تمامی اینها برد اصلی یا مینبرد میباشد.
به قول دوستمان
reza01j دقیقا چکارایی کردید؟
با ویندوز 7 هم تست بزنید
بایوس را به حالت پیش فرض دربیاورید.
لطفا اعلام نتیجه فرمایید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا