آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ماينر 2 يكي از قوي ترين فلز يابهاي جهان

um66

کاربر vip
vip
کاربر
2012-01-30
1
0
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز من دنبال یک مدار فلز یاب هستم با عمق کاوش 5 متر یا بالاتر از ان ولی نمی دونم از چه مداری استفاده کنم من یک مدار دلتا پالس ساختم با اون همه قطعه فقط بردش نیم متر بود خواستم مدار ماینر 4 درست کنم همه میگن این مدار عمقش پایین هست بدرد نخور هست بعد یک نکته ای برام مهم هست کویل ان فلزیاب کوچک باشه از لاپ بدم میاد چون کار کردن باهاش دردسر هست از تمام دوستان عزیز خواهش می کنم اگه مدار کاربردی خوبی سراغ دارند را فایل ها و نقشه هاشو برام بفرستند....

shahinsoft

کاربر
2007-06-26
4
10
قطعات اصلی رو از کجا بگیریم
کی قطعات اصلی میفروشه لطفا راهنمایی کنید
تو اینترنت واسه خرید قطعات سرچ کردم همه شماره ها خاموشه

Mahdi_kh

کاربر
2010-04-16
2
0
دوست عزيز قطعاتو يه جا تو تهران اماده دارن كه نه ايسي هاش اصليه و قيمت هاش هم سر سام اوره.....مثلا Lm4040 قيمتش نهايت 400 تومانه اين ميده 4500 تومان...يه جا ديگه هست كه پيام خصوصي بهتون ميدم كه هم اي سي هاش اصليه و هم قيمت هاش مناسب تره...ولي بايد سفارش بدي برات بياره:dast:

سلام میشه لطف کنین برا منم آدرس رو بفرستین ممنون

Mahdi_kh

کاربر
2010-04-16
2
0
سلام دوستان
بعد از يك ماه ساخت ماينر 4 دوم من تموم شد..البته ايندفه با اي سي هاي اصلي و نظامي ..تستش كردم شايد باورتون نشه يه سكه 50 تومني تو 1.15 زد..ووووااااي به شما هم پيشنهاد ميكنم با ايسي نظامي بسازين كه ضرر نميكنين..:bs_iloveyou::a12::dast::eek:k::love-smiley-017:

عكشم هر چي زودتر ميزارم

سلام خسته نباشین میشه لطف کنین آدرس جایی رو آی سی های و لوازم اصل رو گرفتین لطف کنین ممنون

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
دوستان هیچ فلزیاب نقطه زنی نمیتواندیک سکه روبالای60 سانت بزنه بنابراین حواستون باشه الکی هزینه نکنین هرکس همچین ادعایی داره اول بهتره یک فیلم تست بزاره که مطمئنم یااینترنت سرعتش پایین میادیا...

بالا