آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ماينر 2 يكي از قوي ترين فلز يابهاي جهان

gpx5000

کاربر
2011-08-12
36
66
استان گلستان
اگه کسی قطعات ماینر رو خاست بگه واسش جور میکنم
من که داغ شدم بس تلفن زدم تا ادرس کامل رو گیر اوردم
راستی چند نفر به اسم .... منتظر شما هستن تا در مورد قطعات نظامی سرچ کنید ویه حال اساسی با قطعات اشغال وچند برابر قیمت به شما بدهند
من جایی رو پیدا کردم که قطعات را به صورت 10تایی (حداقل) وارد میکنه پس اگه 9نفر دیگه جمع بشن می تونیم یه چیز خوب بخریم برای رفع هر شبحه ای بعد از 9 نفر ادرس وشماره میزارم (با کسب اجازه از مدیریت محترم) حدودا 15روز طول میکشه تا قطعات وارد بشه وبه دست ما برسه تازه اگه مدیریت اجازه بدن

سلام دوست عزیز اگه زحمتی نیست من قطعات کامل ماینر 4 رو میخوام البته اگه نظامی باشه بهتر راستی قیمتشم برام بفرستین ممنونم j_salehnia@yahoo.com

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
سلام منم میخوام اما به شرطی که نظامی باشه و تراکو پاورها واقطا 600میلی آمپر جریان بدن و از مالزی وارد بشه نه چین.چون تراکو پاور ماله مالزی هست.از تهران خریدم دستگاهم کار نمیکنه اعصابم به هم ریخته.واسه بابام میخوام که گیر داده میخواد بره یه جا رو دستگاه بزنه.تراکو پاورها اگر اصلی باشن دونه ای حداقل 100هزار تومانه.از تو سایت اصلیش دیدم.همون اول باید یبار درست هزینه میکردم دردسر نمیکشیدم.اگه مطمئن هستی من میخوام. تو پاساژ مهتاب مشهد میگن هم اصلیش هست هم قلابیش.رو قطعات اصلی اگه بخواید میکن حتی تست هم میکنه واستون که تراکو پاورها 600میلی آمپر جریان بدن.

mehrdad-22

کاربر
2012-01-08
1
3
تراكو پاور هاي اصل بيشتر از 600ميلي آمپر جريان ميدن و از مالزي هم وارد نميشن، كه هيچ وقت در دسترس عموم قرار نميگيرن ،‌اينايي كه 600 ميلي جريان ميدن اصل نيستن، و اگه شما بتونيد كه تراكو پاوري پيدا كنيد كه همون 600ميلي آمپر رو بده، واقعا شاهكار كرديد، منظورم اين نبود كه مولتي متر 600ميلي نشون بده

اينطور كه من حدث ميزنم كم يا زياد بودن تراكو در حد كمتر از 600 زياد توفيقي نداره

ميدان مغناطيسي ميتونه يه القاي گرمايشي داشته باشه، به شرطي كه فلز موردنظر مس يا آلمنيوم نباشه، يعني اينكه به راحتي ميدان روش تاثير بذاره، القاي گرمايشي باعث گرم شدن فلز زير زمين هم ميشه، هرچه القابيشتر باشه ، گرمايش اون بيشتر ميشه ، درحدي كه ميشه حتي ذوبش هم كرد (البته در فركانس فوق العاده بالا)،اين عمل باعث از بين رفتن ميدان نميشه كه هيچ افزايش شديد ميدان رو در بر داره، كه اگه حرارت از نقطه مشخص فلز بيشتر بشه ، باعث افت شديد جريان و در عبور گرما از نقطه مشخصه باعث ازبين رفتن كامل جريان ميشه، حالا تركو پاور 500 باشه يا 400 باشه يا 300 باشه يا 100 باشه يا نباشه فرقي نداره. و اين يعني همون جمله بالا كه ، اگه از محدوده 700 يا 600 به پايين تر باشه زياد توفيقي نميكنه،
درضمن همه اينها يه فرضيه بود شايد هم كلا غلط باشه (خواستم كمكي كرده باشم)

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
چه ربتی به میدان داشت؟ من دارم dc to dc ها را میگم. تو دیتا شیتش نوشته 12تا36 ولت میدی خروجیش هم 5 ولت میگیری.ربطی به القایی و این حرفا نداره که همه چیز رو با هم قاتی میکنی.حرفتو بردم به یه طراح الکترونیک گفتم خندید بهم.مسخره کردی منو؟

135600

کاربر
2010-10-10
19
22
با عرض سلام به شما اقایی فری ومهندس عزیز ایی خیلی از شما تشکر میکنم برای این همه زحمات شما لتفن نحوه اتصالات ماینر 2و1 را هم بگذارید در ضمن ایا راهی است که برای ماینر 2و4 ولوم گزاشت منضورم همان 10 دور است برای باین اوردن زرات

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
سلام دوست عزیز یک دستگاه دست ساز باعمق مفید5مترحساس به طلا میتونید به من معرفی کنید.ممنون میشم ازسردرگمی درم بیاریدmohsenm1112@yahoo.com

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4121355

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
سلام به دوستان
من نمیدونم چرا همه گیر دادن به ماینر دیگه فلزیاب دیگه ای تو دنیا نیست؟ لطفا یکم رو ردیاب کار کنید که هو نیازه هم خیلی پیشرفت نکرده

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
سلام به دوستان
من نمیدونم چرا همه گیر دادن به ماینر دیگه فلزیاب دیگه ای تو دنیا نیست؟ لطفا یکم رو ردیاب کار کنید که هو نیازه هم خیلی پیشرفت نکرده

سلام مهندس. چون علاوه بر اینکه دستگاه خوبی هست قیمت تمام شدش بسیااااار کم هست و پر از امکانات. راستی کهندس شما گفته بودید تجربه کار با دستگاه های متفاوت دارید. امیدوارم اینجا تجربیاتتون رو بیان کنید استفاده کنیم. من هم تجربه کار با چندید دستگاه را دارم. البته ماینر رو یک چیز دیگه میدونم واقعا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4121355
بالا