آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در مورد ساخت یه کیت

amin.ahwazi

کاربر
2012-09-01
4
3
با سلام خدمت دوستان واساتید محترم ..خیلی وقته توی نت دنباله یه کیت میگردم وتوش موندم که چطور درستش کنم.. یه تجهیزات وایرلس دارم که توی بیابون هستن وبرقی براش وجود نداره ..این تجهیزات یه لینک وایرلس رو انتقال میدن به یه شهر دیگه.... یه صفحه خورشیدی 18 ولت دارم که دقیق نمیدونم چند امپر خروجی داره....با 2 عدد باطری اتمی 12 ولت ...میخام یه مداری براشون بسازم که بتونم برق این دکل رو بصورت 24 ساعته تامین کنم.... برق مصرفی این تجهیزات 24 ولت و2 امپر هست.......... کسی هست میتونه کمکم کنه بتونم یه مدار رو بسازم که هم باطری ها رو شارژ کنه وهم بتونه همزمان به تجهیزات برق بده... ممنون میشم........

pcbh

کاربر
2012-04-04
88
496
یک سری به سایت electronicpoint بزنید توی قسمت تبدیلات ولتاژ اینورتر میتونید پیدا کنید .

hosinam

کاربر
2012-09-02
2
8
با سلام
شما میتوانید با استفاده ااز یک ولتیمتر حداکثر جریان خروجی آن را بگیرد و میزان وات مصرفی خودتون رو بدست آورید. شما به یک مدار اتومات شارژ 12 ولت و یک مدار فتوسل نیاز دارید که با استفاده از آن میتوانید روزها مدار شارژ شود و شب ها به وسیله مدار فتوسل بر روی حالت باطری رفته و شما از انرژی ذخیره شده در باطری استفاده میکنید اگر صفحه خورشیدی شما در حدی باشد که هم بتواند باطری شارژ کند هم دستگاهی که فرمودید را جواب دهد دیگری مشکلی ندارید.
موفق باشید

بالا