آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

عکس گذاشتن در صفحه تایپیک؟

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام من میخواستم مادربرد رو در صفحه همراه باسوال آپلود کنم اما نمیشه.......میرم روی INSERT IMAGمسیر URL میخواد نمیدونم به چه صورت؟ممنون

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
از کدوم قسمت مهندس؟وقتی INSERT IMAGمیزنم فقط یه صفحه باز میشه BROWSER نداره که عکس آپلود کنم...شما که میدونید راهنمایی کنید با تشکر

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
از کدوم قسمت مهندس؟وقتی INSERT IMAGمیزنم فقط یه صفحه باز میشه BROWSER نداره که عکس آپلود کنم...شما که میدونید راهنمایی کنید با تشکر

سلام دوست عزیز

قسمت پایین تنظیمات اضافی نوشته اونو کلیک کنید بعد این صفحه پیشرفته میشه و قسمتی بهش اضافه میشه بنام مدیریت پیوست فایل ها
با کلیک روی اون میتونید از کامپیوتر یا از سایت دیگه عکس یا فایل اپلود کنید.
موفق باشید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
سلام دوست عزیز

قسمت پایین تنظیمات اضافی نوشته اونو کلیک کنید بعد این صفحه پیشرفته میشه و قسمتی بهش اضافه میشه بنام مدیریت پیوست فایل ها
با کلیک روی اون میتونید از کامپیوتر یا از سایت دیگه عکس یا فایل اپلود کنید.
موفق باشید
با سلام :
با تشکر از اقای رسولی ...
دوست عزیز
touch برای استفاده از تمام امکانات انجمن { از جمله اپلود مستقیم فایل } باید عضو رسمی VIP سایت شوید .
دوستان این امکان اضافه کردن فایل ضمیمه { اپلودفایل از سیستم شخصی} فقط برای کاربران رسمی { VIP } انجمن مقدور هست کاربران مهمان و غیر VIP باید فایل های خود را در اپلود سنترهای مجانی اپلود کرده و لینک فایل ها را در اینسرت ایمیج کپی کنند یا لینک های فوق را مستقیما در متن خودشون درج کنند .
موفق باشید .

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام درود.......برای عضو شدن به vipبه چه صورت هست اگه لطف کنید توضیح ممنون؟

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
بالا